Kanada, yüksek yaşam standartlarına ve refah seviyesine, düzenli şehir yapılarına ve muhteşem doğal güzelliklere sahip olan, yabancılar için ülkeler düzeyinde en çok yaşanmak istenen ülkelerden biridir.

İngilizce ve Fransızca’nın resmi dil olarak konuşulduğu Kanada’da birçok dil okulu bulunmaktadır. Sahip olduğu mükemmel akademik standartlar sayesinde, her yıl dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenci dil, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi almak için Kanada’yı tercih etmektedir. Kanada dil okulları size yüksek kaliteli eğitim veren tutarlı standartlar sunar.

Dil eğitiminde sağladığı kalite güvencesi sayesinde Kanada'da her şehirde dilediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Kanada'da dil eğitimi söz konusu olduğunda uluslararası öğrencilerin birçok seçeneği bulunmaktadır. Dil eğitimi haricinde Kanada’da akademik eğitim almak isteyen bir çok öğrenci üniversiteler ile anlaşmalı olan dil okullarını tercih etmektedir.

Kanada Dil Okulları

Neden Kanada’da Dil Eğitimi Almalısınız?

Son yıllarda yurtdışında dil eğitimi denildiğinde Kanada akla ilk gelen ülkelerden biri haline gelmiştir. Eğitim sektöründe köklü ve tecrübe sahibi olan dünyanın en iyi dil okullarının bir çoğunun Kanada’da kampüsleri bulunmaktadır. Kanada’da İngilizce dil eğitimi denilince Toronto ve Vancouver akla ilk gelen şehirlerdir. Ancak Calgary gibi ortalama yaşam ve dil eğitimi maliyetlerinin daha düşük olduğu şehirler de bulunmaktadır.

Öğrenciler tarafından sıklıkla sorulan soruların başında, ‘’Kanada’da yaşayabilmek için Fransızca bilmek gerekir mi?’’ sorusu gelir. Hayır, böyle bir zorunluluk yoktur. Kanada’nın Montreal şehri (Quebec eyaletinde) haricinde diğer eyalet ve şehirlerde yerel halkın büyük çoğunluğu İngilizce konuşmaktadır. Ontario eyaletinde yer alan Toronto şehrinde halkın %74’ü, British Columbia eyaletinde yer alan Vancouver şehrinde de halkın %73’ü İngilizce konuşmaktadır.

Dil eğitimine başlamadan önce herhangi bir İngilizce yeterliliğe sahip olmak da gerekmemektedir. Öğrenciler eğitim başlamadan önce bir seviye belirleme sınavına girer ve seviyelerine göre sınıflara ayrılırlar. Yani hiç İngilizce bilmiyorsanız emin olabilirsiniz ki yerleşeceğiniz sınıfta diğer tüm arkadaşlarınız da sizin gibi olacaktır.

Kanada’da dil eğitimi almak için başlıca sebepler şunlardır;

 • İngilizce, Kanada’nın iki resmi dilinden biridir
 • Çok sayıda dil okulu bulunur
 • Kanada’da yer alan dil okulları devlet tarafından kontrolü sağlanan standartlara sahiptir ve bunları devam ettirmenin taahhütünü verir. Tüm dil okulları akreditasyon sahibidir
 • 6 aydan daha kısa bir süre öğrenim alacaksanız ziyaretçi vizesi ile başvuruda bulunabilirsiniz
 • Kanada'da, dininiz, cinsiyetiniz, giydiğiniz kıyafet tarzı veya konuştuğunuz aksan ne olursa olsun, herkes tarafından memnuniyetle karşılanır ve saygı duyulursunuz
 • Kanadalılar güler yüzlü, nazik ve başkalarına yardım etmeye hazır insanlardır. İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için bu çok önemli bir konudur
 • Kanada çok güvenli bir ülkedir. Suç oranı ABD'den 3 kat daha düşük olmakla birlikte Kanada dünyanın 8. en güvenli ülkesidir. Kanada o kadar güvenlidir ki, birçok Kanadalı gün boyunca kapılarını açık bırakır ve asla kilitlemezler

Kanada’da Dil Eğitiminde Onedu Farkı

Onedu Yurtdışı Eğitim olarak, aşağıdaki tabloda adlarını ve açıklamalarını bulabileceğiniz Kanada dil okullarının tümünün Türkiye resmi temsilcisi ve kayıt ofisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu okulların haricinde herhangi bir okula kayıt yaptırmak isterseniz anlaşmalı olduğumuz diğer dil okullarının bilgilendirmesini danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Yılın belli dönemlerinde %35’lere varan özel indirimler uygulayan bu okullarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kanada’da Anlaşmalı Olduğumuz Dil Okulları

Okul AdıAçıklama
Kaplan InternationalKaplan International dil okulları profesyonel eğitmen kadrosu ve 80 yıllık tecrübesi ile her yıl 150.000’in üzerinde öğrenciye dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerin tercihleri ile %97 memnuniyet ve tavsiye oranına sahiptir. Dünyanın en iyi zincir dil okullarının başında gelen Kaplan International dil okullarında K+ online öğrenme sistemi ile mezun olduktan sonra bile eğitim materyallerine online erişim imkanı verilmektedir. Toronto ve Vancouver şehirlerinde kampüsleri bulunmaktadır.

EC English

1991 yılında Malta’da kurulan EC English dil okulları yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, 30 yıla dayanan sektör tecrübesi ve eğitim kalitesi ile hizmet vermektedir. EC English 2007 yılından beri aday gösterildiği ST Star Chain Okul Ödülü’nü 2011,2016 ve 2017’de kazanma başarısı göstermiştir. Kanada’da Toronto ve Vancouver şehirlerinde öğrencilere eğitim verilmektedir. Ayrıca Fransızca dil eğitimi almak isteyen öğrencilere Montreal’de bulunan merkezinde de hizmet verilmektedir.

StGiles

1955 yılında Londra’da kurulan StGiles’i her yıl yaklaşık 10.000 öğrenci dil eğitimi için tercih etmektedir. Kurucusu öğretmen olan ve hala aynı aile tarafından yönetilen StGiles dil okulları eğitim konusunda farklı tekniklere sahip özel hazırlanan müfredata sahiptir. Kanada’da yalnızca Vancouver şehrinde merkezi bulunur.

Stafford House

İngiltere merkezli bir dil okulu olan Stafford House, CATS grubunun bünyesinde yer alır. Akademik eğitimin önemini kavrayan ve bu alanda uzmanlaşmış eğitmen kadrosu ile üniversite ve yüksek lisans programına direkt geçiş imkanı da sunulmaktadır. Stafford House’un Toronto ve Calgary’de merkezleri bulunur.

Quest

1997 yılında kurulan Quest, Kanada hükümeti tarafından akredite edilen ve yetkilendirilen bir eğitim kurumudur. Ödüllü bir okul olan Quest öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan programı ile tüm uluslararası öğrencilere kapılarını açmaktadır. Lokal bir okul olan Quest, Kanada’nın yalnızca Toronto şehrinde hizmet vermektedir.

ILSC

ILSC Dil Okulları, 1991'den beri 100'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilere dil eğitimi programları sunmaktadır. İlk merkezinin 1991 yılında Kanada, Vancouver’de açılmasından bu yana, ILSC dil eğitimi konusunda dünyada önemli bir kurum haline gelmiştir. Kanada’nın Vancouver, Toronto ve Montréal şehirlerinde merkezleri bulunur.

LSI

1965 yılından itibaren eğitim veren LSI dil okulları 8 farklı ülkede hizmet vermektedir. Kanada’da Toronto ve Vancouver şehirlerinde merkezleri bulunur.

Eurocentres

Eurocentres dil okulları İngiltere, Amerika, Avustralya, İrlanda, Malta ve Kanada gibi 15 farklı ülkede hizmet veren 70 yıllık deneyime sahip bir dil okuludur. Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde merkezleri vardır.

Kanada’da Dil Okulu Fiyatları

**Not: Aşağıda farklı şehirlerdeki anlaşmalı dil okullarımızın 12 hafta eğitim ücretleri yer almaktadır. 12 hafta öğrenciler tarafından en çok tercih edilen seçenek olduğu için örnek olması için seçilmiştir. Dil okullarında 1 haftadan 52 haftaya kadar dil eğitimi alabilirsiniz, farklı haftaların ücretlerini ve okullar ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toronto12 Hafta ÜcretiFiyata Dahil Olan Hizmetler
Kaplan Toronto3545 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
EC English Toronto3370 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
LSI Toronto2915 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
ILSC Toronto3666 CADDil eğitimi, kayıt ücreti
Quest Toronto2375 GBPDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
Stafford House Toronto3045 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
Vancouver12 Hafta ÜcretiFiyata Dahil Olan Hizmetler
Kaplan Vancouver3545 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
EC English Vancouver3370 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
StGiles Vancouver2983,92 CADDil eğitimi ve kayıt ücreti
LSI Vancouver2915 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
Eurocentres Vancouver3159 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti
ILSC Vancouver3666 CADDil eğitimi, kayıt ve materyal ücreti

Kanada Şehirleri ve Çalışma

Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz Toronto, Vancouver gibi en çok tercih edilen şehirlerimizdeki okullarımıza gidebilmekle beraber Calgary, Montreal, Lunenburg, Victoria şehirlerindeki okullarımıza da kayıt yaptırabilirler. Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilerimizin çalışma izni veya hakkı bulunmamaktadır. Ancak herhangi bir sertifika programı veya akademik eğitime geçiş yapan öğrencilerimiz kampüs dışı çalışma iznine sahip olabilirler. Kanada şehirlerinden bazıları şunlardır;

Toronto

Ontario eyaletinde yer alan Toronto, Kanada'nın en büyük, Kuzey Amerika'nın da beşinci en büyük şehridir. Ontario eyaletinin başkenti olan Toronto dünyanın en heyecan verici, canlı ve gelişime açık şehirlerinden biridir. Güvenlik ve yaşam kalitesi açısından her yıl dünyanın en iyi şehirlerinden biri olarak seçilmektedir.

Vancouver

Kanada’nın Batı kıyısında British Columbia eyaletinde yer alan Vancouver kenti, Doğu kıyısındaki Montreal ve Toronto şehirleri gibi sıcaklığın eksi 20 derecelere düşmediği, Kanada'nın en sıcak ve ılıman şehridir. Dünyanın en yaşanılabilir şehirleri sıralamasında son yıllarda ilk 5 şehir arasında yer almaktadır.

Calgary

Calgary dünya standartlarında mekanlara, ikonik spor franchise'larına ve yadsınamaz bir topluluk ruhuna da ev sahipliği yapmaktadır. Calgary, Kanada'da kişi başına en çok merkez ofisi bulunan başarılı bir iş merkezidir. Şehir dört adet UNESCO Dünya Mirası Alanı ile çevrilidir. 300'den fazla başarılı yerel spor organizasyonu ve yüksek performanslı Olimpik kış sporları eğitimi için bir merkez olarak ünlenen Calgary, dünyanın önde gelen spor şehirleri arasında yer alır.

Kanada’da Dil Okullarının Sunduğu Programlar

Kanada’da dil okullarında eğitim alacak olan öğrenciler birçok farklı alanda eğitim görebilirler. Sizler için en uygun ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış olan programlara sahip dil okulları sizlere tüm sene boyunca hizmet vermektedirler. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce Programı, IELTS hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce gibi farklı alanlarda eğitim alabilirsiniz. Tüm eğitim programları sonunda bulunduğunuz son seviyenin sertifikasını almaya hak kazanırsınız. Bu programlara başlamak için her hangi bir İngilizce seviyesi şartı bulunmamaktadır. Hiç İngilizce bilmeden de rahatlıkla bu programlara kayıt olabilirsiniz.

Genel İngilizce Programı

Haftada ortalama 20 ders verilen bu programlarda öğrenciler konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi 4 farklı alanda temel eğitim alırlar. Bununla birlikte doğru telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri de öğrencilere haftanın belirli günleri sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce Programı

Haftada ortalama 28-30 ders verilen bu programlarda İngilizce eğitiminin yanı sıra haftanın her günü telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri gibi sizin gelişiminize doğrudan etki edecek dersler sunulur. Bu eğitimi alan öğrenciler günün büyük bir çoğunluğunu okulda ders çalışarak geçirmektedir. Daha kısıtlı süresi olup bu süreyi iyi değerlendirmek isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir programdır.

IELTS Hazırlık

IELTS hazırlık sınıflarında IELTS sınavına girecek öğrencilere özel eğitimler verilmektedir. Dil eğitiminden sonra üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin yoğunlukla tercih ettiği bir programdır. IELTS çıkmış soruları ve IELTS genel dersleri ile birlikte dönemsel olarak 4 temel konu olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine durulur.

TOEFL Hazırlık

TOEFL hazırlık sınıflarında TOEFL sınavına girecek öğrencilerimize konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine yoğun program uygulanır. Dil eğitiminden sonra üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin yoğunlukla tercih ettiği bir programdır. Öğrencilerimize çıkmış sınav soruları ve TOEFL hazırlık testleri yapılır. Bu sayede öğrencilerimiz sınava girmeden önce seviyelerini görebilir ve hazır olduklarında sınav tarihi alabilmektedirler.

İş İngilizcesi

Genellikle çalışan veya İngilizcesi belirli bir seviyede olan öğrencilerin tercih ettiği programlardır. İş hayatında akıcı bir İngilizce’ye sahip olmak için özel olarak hazırlanan yazma teknikleri, iş başvurularında, mülakatlarda, toplantı ve sunumlarda neler yapılması gerektiğine dair özel olarak hazırlanan ders içerikleri sayesinde İş İngilizcesi kursu ile bu olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Akademik İngilizce

Genellikle 12 hafta ve üzeri eğitim alacak ve gelecek planları arasında üniversite veya yüksek lisans eğitimi almayı düşünen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda öğrencilere üniversite ve yüksek lisans eğitiminde yararlı olacak İngilizce temel bilgileri yoğun program şeklinde verilmektedir. Program süresi uzun olduğu için haftalık ücretleri diğer programlara göre daha uygundur.

Kanada’da Konaklama

Kanada’da konaklama diğer ülkelerle hemen hemen benzerdir. Aile yanı konaklaması ve yurt konaklamalarının haricinde ev kiralamakta mümkündür. Bir çok internet sitesinden veya okul arkadaşlarınız arasından ev arkadaşı edinebilirsiniz. Yurt ve aile yanı konaklamalarını okullarımız size tekliflerinde sunacaktır. Burada önemli olan sizin ihtiyacınıza göre doğru bir tercih yapmaktır. Aile yanı konaklamasında ev sahibi aileler yıllarca okullarımızla beraber çalışmış ve bir çok yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmışlardır. Bu ailelerin yanında yemekli/yemeksiz olarak tercih yaparak Kanada aile yapısını görmek ve onlarla keyifli vakit geçirmek gibi imkanlara sahip olursunuz. Yurt konaklamalarında ise üst düzey güvenlik ve konforunuz için herşey düşünülmüştür. Yine yurt konaklaması tercih eden öğrencilerimiz için gerekli tüm başvurular kayıt aşamasında yapılacaktır.

Aile Yanı Konaklama

Kanada’da aile yanı konaklama okullar tarafından sunulan en ekonomik konaklama seçeneğidir. Tek/çift kişilik oda, ortak/özel banyo, sabah kahvaltı/kahvaltı ve akşam yemeği/günde 3 öğün yemek gibi seçenekler arasından kişisel tercihinizi yapabilirsiniz. Aile yanı konaklamada, sürekli İngilizce konuşarak pratik yapabilme, aile sıcaklığını yaşama ve yaşadığınız ülkenin kültürünü en iyi şekilde öğrenme şansına sahip olacaksınız. Okullar şehir merkezinde yer alırken konaklama yapılacak evler de genellikle okullara 20-50 dakika mesafede yer almaktadır.

Yurt Konaklaması

Öğrenci yurtları, aile yanı konaklamaya göre fiyat olarak biraz daha pahalı bir konaklama seçeneğidir. Tek/çift kişilik oda ve ortak/özel banyo seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Öğrenci yurtlarında yemek verilmemektedir. Bunun yerine yurtlarda her katta ortak kullanıma açık mutfaklar bulunur. Market alışverişinizi yaptıktan sonra tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile birlikte yemek hazırlayabilirsiniz. Yurtların tümünde güvenlik üst düzeyde sağlanır, düzenli olarak da ortak alanlar temizlenmektedir.

Kanada’da Ortalama Yaşam Giderleri

Ortalama yaşam giderleri her öğrencinin yaşantısına, ihtiyaçlarına ve zevklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Kanada’da bazı temel ürünlerin ortalama ücretleri şu şekildedir;

RestaurantFiyatMarketFiyat
McDonalds Menü (1 kişi)10.00 $Süt (1lt)2.47 $
Ortalama Restaurant (1 kişi)16.00 $Pirinç (1kg)3.96 $
Bira (0.33’lük)7.50 $Yumurta (12’li)3.40 $
Cappucino4.26 $Tavuk (1kg)13.46 $
Su1.86 $Kıyma (1kg)14.89 $

UlaşımFiyatDiğerFiyat
Tek kullanımlık bilet3.25 $Sinema bileti (1 kişi)14.00 $
Aylık bilet98.00 $Kot pantolon (1 adet)64.13 $
Benzin (1lt)1.21 $Fitness üyeliği (1 aylık)50.23 $

Kanada’da Yaşam Koşulları ve Sağlık

Kanada’da yaşam çok düzenli ve doğa ile iç içedir. Bu sebeble adapte olmak öğrencilerimiz açısından çok kolaydır. Tüm yaşam bir düzen üzerine kurulmuştur ve toplu taşıma çok gelişmiştir. Kanada en güvenli ülkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır bu sebeble her yaştan öğrenciye hitap etmektedir. Sağlık hizmetleri çok pahalı olan Kanada’ya okullarımız sağlık sigortasını zorunlu tutmaktadır. Yaptıracağınız sağlık sigortasının poliçesine göre sağlık hizmeti masraflarının büyük bir kısmı yada tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Kanada Öğrenci Vizesi

Kanada’da eğitim görmek isteyen öğrencilerimize 2 çeşit vize imkanı sunulmaktadır;

 • Ziyaretçi Vizesi
 • Öğrenci Vizesi

Ziyaretçi Vizesi

Bunlardan birincisi olan ziyaretçi vizesi 6 aya kadar olan dil okulu eğitimleri için geçerlidir ve uzatılamaz.

Öğrenci Vizesi

İkinci vize türü olan öğrenci vizesi ise 6 aydan uzun eğitim programlarına katılacak öğrenciler için geçerlidir. Kanada uzun dönem öğrenci vizesi alabilmeniz için gideceğiniz okulun Kanada Göçmenlik Bürosu tarafından tanınması gerekmektedir. Çalıştığımız tüm okullar Kanada Göçmenlik Bürosu tarafından tanınmaktadır.

Vizeler hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Onedu ile Kanada’da Dil Eğitimi

Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını iyice tanıyarak onların doğru bölge, şehir, okul ve konaklama tercihi yapmasını sağlıyoruz. Daha sonra anlaşmalı dil okullarımıza en uygun fiyat garantisi ile kayıt yaptırarak gerekli tüm evrakların toplanması ve vize danışmanlık hizmetimizden faydalanmanız için gerekli toplantılar yapıyoruz. Vizenizi aldıktan sonra gideceğiniz bölgede telefon hattı açtırmak, banka hesabı açtırmak ve ulaşım gibi konulara rehberlik ettiğimiz oryantasyon sürecimize sizi davet ediyoruz. Siz yurt dışına çıktığınız andan itibaren ise danışmanlık hizmetimiz 7/24 aktif olarak devam etmektedir.

Herhangi bir ihtiyacınız, sorunuz veya talebiniz doğrultusunda danışmanlarımıza ulaşabilecek ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZDEN faydalanmaya devam edeceksiniz. Buradaki en önemli ayrıntı bu süre zarfında Onedu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sunduğumuz tüm hizmet tamamen ÜCRETSİZ. Kanada’daki dil okulu tercihinizi Kanada’da uzun yıllar yaşamış uzman danışmanlarımız aracılığıyla yaparak güvenle yurt dışı eğitiminize başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Onedu Yurt Dışı Eğitim anlaşmalı olduğu kurumlara kayıt yaptıran öğrencilerden kesinlikle danışmanlık ücreti veya herhangi bir ekstra ücret talep etmez!

Öğrencilerimiz yapmış oldukları başvuru ile Türkiye’ye kesin dönüş yapacakları tarihe kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedir. Eğitimine devam eden tüm öğrencilere hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.

Yurt dışında eğitim fiyatının belirlenmesi birçok farklı seçeneğin bir araya getirilmesi ile belirlenmektedir. Yurt dışı dil eğitimi ücreti belirlenirken ülkelere ve kurumlara uygulanan özel indirimler dönemsel olarak değiştiğinden her öğrenciye özel fiyat teklifi hazırlanmalıdır.

Yurt dışı dil okullarından fiyat alırken ihtiyaç duyulan bilgiler:

 • Öğrenci kaç haftalık program istemektedir?
 • Öğrenci hangi ülkede eğitim almak istemektedir?
 • Öğrenci eğitime hangi tarihte başlamak istemektedir?
 • Öğrenci hangi şehirde eğitim almak istemektedir?

Yurt dışında dil eğitimi veren kurumlar ana dili İngilizce olan ülkelerde bulunduğu sürece herhangi bir fark yaratmaz. Ülkeler daha çok bütçeye ve tercihe göre belirlenmelidir.

Yurt dışı dil eğitimde kısa süreli programlarda fiyat olarak Malta en uygun olarak görülürken uzun dönem kayıtlarda İrlanda daha uygun hale gelebilmektedir. Okulların uyguladığı promosyonlar diğer ülkelerinde fiyat olarak çok daha uyguna gelmesine yardımcı olmaktadır.

Çalıştığımız tüm kurumlar özel ve İngilizce geliştirme odaklı kurumlar olduğu için herhangi bir burs imkanı sunmazlar.

Okulların birçoğu yazın öğrenci yoğunlu ve sınırlı kontenjan sebebiyle ekstra ücret talep edebilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar bu ücretleri minimumda tutarak öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır.

1 haftadan 1 yıla kadar tüm eğitim programlarına katılabilirsiniz. Kaç haftalık programlara katılacağınız tamamen sizin tercihinizdir.

Yurt dışına dil eğitimine giden öğrencilere vizeleri konsolosluklar vermektedir. Danışmanlık firmaları vize sürecinde yalnızca eksiksiz ve doğru evrak sunarak vizeden bu sebepten red veya erteleme almamanızı sağlamaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde öğrencilerin sunmaları gereken evrakların hazırlığını en doğru şekilde ÜCRETSİZ yapmaktayız.

Yurt dışında dil eğitimi almak için herhangi bir diplomaya ihtiyacınız yoktur.

Her yaş grubundan öğrenci dil eğitimi alabilir. 30 yaş üstü öğrenciler için isterlerse ayrı programlar dahi sunulmaktadır.

Okullarımızın tamamı konaklama hizmeti sunmaktadır. Eğitim alacağınız kurumdan talep etmeniz durumunda okulunuz ile beraber konaklama ayarlanabilmektedir.

Yasal olarak çalışabildiğiniz 3 ülke bulunmaktadır.

İrlanda: 25 hafta ve üzeri kayıtlarda okul süresince yarı zamanlı ve okul sonrası 8 hafta ekstra tam zamanlı çalışma izni alabilirsiniz.

Malta: 3 aydan uzun süreli kayıtlarda 3. ayınızı tamamladıktan sonra yarı zamanlı çalışma izni sahibi olabilirsiniz.

Avustralya: Haftalık 24 ders yani en az 20 saat ders almanız durumunda yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Çalıştığımız ülkeler arasında bu ülkeler haricinde dil eğitimi alırken yasal olarak çalışabileceğiniz başka bir ülke bulunmamaktadır.İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Çok uygun fiyatlı dil okulları Malta'da! Ilıman iklimi, muhteşem sahilleri ve tarihi mimarisiyle Malta, Akdeniz’de yer alan huzurlu, sakin ve bir[...]

Devamı

Kaplan dil okulu önünde gençler

Kaplan Dil Okulları

Kaplan dil okulları profesyonel eğitmen kadrosu ve 80 yıllık tecrübesi ile her yıl binlerce öğrenciye dil eğitimi hizmeti vermektedir. 3 farklı[...]

Devamı

Els dil okullarında ders veren eğitmen ve öğrenciler

ELS Dil Okulları

ELS Dil Okulları ELS dil okulları Amerika’nın en köklü ve en büyük dil eğitimi veren kurumlarının başında gelir. 1961 yılında kurulan ELS dil[...]

Devamı