BİZE ULAŞIN
Whatsapp:

HAKKIMIZDA

Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık!

Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uzun yıllar yurt dışında eğitim görmüş ve alanında uzmanlaşmış ekibiyle eğitim hayatınızın profesyonelce yönlendirilmesini ve desteklenmesini sağlamak için kurulmuştur.

Ataşehir merkezli ofisimizde öğrencilerimize sadece okul, konaklama, vize danışmanlığı değil; aynı zamanda sosyalleşmeleri ve daha hızlı yabancı dil öğrenmeleri için sosyal aktiviteler de sunmaktayız. Uluslararası iş ortaklarımızla beraber öğrencilerimizin hayallerini kurdukları eğitim ve öğretim hayatına en hızlı şekilde adapte olmalarını temel amacımız haline getirdik.

Bununla birlikte öğrencilerimize sadece yurt dışına çıkarken değil aynı zamanda yurt dışında bulundukları süre içerisinde de danışmanlık hizmetimize devam etmekteyiz.  Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 4000’in üzerinde anlaşmalı programı 7 farklı dilde sunarak Türkiye’nin en geniş kapsamlı okul ve program desteğini bünyesinde bulundurmaktadır.

Öğrencilerimizin anlaşmalı olduğumuz bütün kurumlara kayıt aşamasında ihtiyaç duyabileceği tüm bilgiler ve hizmetler Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından ücretsiz sağlanmaktadır.  Öğrencilerimizin ve velilerimizin 7/24 ulaşabileceği ve destek alabileceği danışmanlık hizmetini ayağınıza getirmek ve Onedu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlamak bizim temel prensibimiz haline gelmiştir.

Referanslarımız

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın