Onedu Eğitim Danışmanlığı

Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık!

Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uzun yıllar yurt dışında eğitim görmüş ve alanında uzmanlaşmış ekibiyle eğitim hayatınızın profesyonelce yönlendirilmesini ve desteklenmesini sağlamak için kurulmuştur.

Ataşehir merkezli ofisimizde öğrencilerimize sadece okul, konaklama, vize danışmanlığı değil; aynı zamanda sosyalleşmeleri ve daha hızlı yabancı dil öğrenmeleri için sosyal aktiviteler de sunmaktayız. Uluslararası iş ortaklarımızla beraber öğrencilerimizin hayallerini kurdukları eğitim ve öğretim hayatına en hızlı şekilde adapte olmalarını temel amacımız haline getirdik.

Bununla birlikte öğrencilerimize sadece yurt dışına çıkarken değil aynı zamanda yurt dışında bulundukları süre içerisinde de danışmanlık hizmetimize devam etmekteyiz.  Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 4000’in üzerinde anlaşmalı programı 7 farklı dilde sunarak Türkiye’nin en geniş kapsamlı okul ve program desteğini bünyesinde bulundurmaktadır.

Öğrencilerimizin anlaşmalı olduğumuz bütün kurumlara kayıt aşamasında ihtiyaç duyabileceği tüm bilgiler ve hizmetler Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık tarafından sağlanmaktadır.  Öğrencilerimizin ve velilerimizin 7/24 ulaşabileceği ve destek alabileceği danışmanlık hizmetini ayağınıza getirmek ve Onedu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlamak bizim temel prensibimiz haline gelmiştir.

Danışmanlık Sürecimiz

Öğrenciler eğitime başladıkları güne kadar hangi süreçlerden geçiyor ve biz nasıl yardımcı oluyoruz?

 1. Öğrenciler iletişim bilgilerini bize sosyal medyadan veya internet sitemizde bulunan formlar aracılığı ile bırakıyor.
 2. 24 saat içerisinde telefon ile dönüş yapan danışmanlarımız öğrencinin ne eğitimi almak istediğini, gitmek istediği bir bölge olup olmadığını, hedeflerinin neler olduğunu öğrenerek hazırlık için ihtiyacımız olan bilgileri topluyor.
 3. Öğrencimize önerebileceğimiz tüm okullarımızla ilk 24 saat içerisinde iletişim kurularak kampanya, burs, kabul şartları, ekstra imkanlar gibi birçok ayrıntıyı net bir şekilde öğrenerek hazırlık aşamasını tamamlıyoruz.
 4. Daha sonra farklı bölgelerden ve okullardan tavsiyelerimizi email aracılığı ile öğrencilere tanıtım şeklinde gönderiyoruz. Öğrenci burada okulun görselleri, fiyatı, imkanları, adresi, acil telefon hattı gibi tüm gerekli bilgileri görebilmektedir.
 5. Daha sonra öğrencimizle görüşerek ofislerimizde bir görüşme ayarlıyoruz. Bu görüşmede öğrencilerimizin ihtiyacı olan tüm bilgileri, görselleri, okuldan daha önce mezun olan öğrencilerimizi tanıtarak seçmiş olduğu okul ile ilgili daha detaylı bilgi veriyoruz.
 6. Öğrencimiz karar verip kayıt yaptırdıktan sonra eğitimini almak istediği okulun resmi kayıt ofisi olarak tüm gerekli evrakların temini için başvurularımızı yapıyoruz.
 7. Bu süre zarfında öğrencimizin kişisel evraklarını toplamasını ve bize iletmesini talep ediyoruz. Aynı zamanda öğrencimiz için yazılacak olan niyet, sponsor ve tüm İngilizce dilekçelerin öğrenci tarafından hazırlanarak öğrenci dosyasına eklenmesini talep ediyoruz.
 8. Öğrencimizin vize randevusunu en uygun tarihe alarak evrak toplama işlemimizi de sonuçlandırıp vize mülakatı için (eğer varsa) gerekli oryantasyonu vize danışmanlarımız ile yapıyoruz.
 9. Öğrencilerimizin vize başvurusu olumlu sonuçlandıktan sonra gerekli tüm harita, ulaşım, seyahat bilgilerini öğrencimizle paylaşarak onların rahat bir şekilde okul başlangıç tarihine kadar hazırlanmalarını sağlıyoruz.
 10. Öğrencimiz okuluna başladıktan sonra gerekli tüm ihtiyaçları (vize uzatma, okul uzatma, konaklama, çalışma izni) tarafımızdan karşılanmaya devam ediyor. Ayrıca yukarıdaki tüm maddeler tarafımızdan danışmanlık hizmeti olarak verilmektedir.
 11. Öğrencilerimiz tüm bu hizmetleri alarak en uygun fiyat garantisi ile yurt dışında eğitim alabilmektedir.1+

Anlaşmalı Kurum

1+

Mutlu Öğrenci

1+

Yıllık Tecrübe

1

Ülke 150 Şehir

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Süreci Nasıl İşliyor?

1

Ücretsiz Rehberlik

icon

2

Okul ve Ülke Seçimi

icon

3

Başvuru, Kayıt ve Vize

icon

4

Oryantasyon

icon