İngilizce Eğitiminizi Amerikan Dil Okullarında Alın

Amerika’nın 25 farklı eyaletinde toplamda 83 farklı dil okulu ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.

Öğrencilerimize en uygun dil okulunu seçerken iklim, lokasyon ve fiyat açısından istediğimiz tercihi yapmanızı sağlayan bu çeşitlilik sayesinde sizlere Boston’ın sonbahar havasını veya California sahillerinin güzelliklerini önerebiliyoruz. New York, Chicago, Los Angeles, Miami, San Francisco gibi bir çok merkezi şehire öğrencilerimizi dil eğitimi almaya gönderebildiğimiz gibi daha az nüfuslu kültürel şehirlerden olan Santa Barbara, Hawaii, Cleveland, Portland gibi şehirlerde de dil kurslarımız mevcut.

Amerika’da Dil Eğitimi

İngilizce’nin anadil olduğu ülkelerde dil eğitimi almak her zaman daha avantajlı sonuçlar elde etmemizde bize yardımcı olur. Amerika bunların en başında gelen ve dil eğitimi alırken kültürel faaliyetlerin tamamını görüp yaşayabileceğiniz bir ülkedir.

Doğu ve batı yakasının tamamen farklı kültüre ve sosyal yaşama sahip olması öğrencilerimizin kendilerine uygun seçim yapmasında kolaylık sağlamaktadır. 1 haftadan 54 haftaya kadar katılabileceğiniz dil okullarımıza kabul şartı aranmamaktadır. Yalnızca bizimle iletişime geçerek okul kaydınızı yapabilirsiniz.

Dil eğitimi aldığınız okullar size ücretsiz bir çok aktiviteyi de paketiniz içerisinde sunacaktır. Bunlara voleybol, futbol, basketbol turnuvaları, bulunduğunuz bölgeyi tanıtıcı geziler ve yabancı dilinizi geliştirmeye yönelik bir çok farklı aktivite dahildir.

Amerika Dil Okullarımızdaki Eğitim İçeriği

Amerika’da dil okullarında eğitim alan öğrencilerimiz birçok farklı alanda eğitim görebilirler. Kendileri için en uygun ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olan programlara sahip dil okullarımız sizlere tüm sene boyunca hizmet vermektedirler.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce Programı, IELTS hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce gibi farklı alanlarda eğitim alabilirsiniz. Eğitiminizin sonunda bulunduğunuz son İngilizce seviyesinin sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Genel İngilizce Programı

Haftada ortalama 20 ders verilen bu programlarda öğrencilerimiz konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi 4 farklı alanda temel eğitim alırlar. Bununla birlikte doğru telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri de öğrencilere haftanın belirli günleri sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce Programı

Haftada ortalama 28-30 ders verilen bu programlarda İngilizce eğitiminin yanı sıra haftanın her günü telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri gibi sizin gelişiminize doğrudan etki edecek dersler sunulur. Bu eğitimi alan öğrenciler günün büyük bir çoğunluğunu okulda ders çalışarak geçirmektedir.

IELTS Hazırlık

IELTS hazırlık sınıflarında IELTS sınavına girecek öğrencilerimize özel eğitimler verilmektedir. IELTS çıkmış soruları ve IELTS genel dersleri ile birlikte dönemsel olarak 4 temel konu olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine durulur.

TOEFL Hazırlık

TOEFL hazırlık sınıflarında TOEFL sınavına girecek öğrencilerimize konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine yoğun program uygulanır. Öğrencilerimize çıkmış sınav soruları ve TOEFL hazırlık testleri yapılır. Bu sayede öğrencilerimiz sınava girmeden önce seviyelerini görebilir ve hazır olduklarında sınav tarihi alabilmektedirler.

İş İngilizcesi

Genellikle çalışan veya İngilizcesi belirli bir seviyede olan öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda temel İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrencilere iş hayatında kullanabilecekleri konular üzerinden eğitim verilir.

Akademik İngilizce

Genellikle 12 hafta ve üzeri eğitim alacak ve gelecek planları arasında üniversite veya yüksek lisans eğitimi almayı düşünen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda öğrencilere üniversite ve yüksek lisans eğitiminde yararlı olacak İngilizce temel bilgileri yoğun program şeklinde verilmektedir.

Amerika Dil Okulu Fiyatları

Amerika’daki dil okullarımızın fiyatları haftalık olarak ayarlanmaktadır. Size uygun eyalet ve şehir tercihini yaptıktan sonra dil okullarımıza kayıt yaptıracağınız hafta sayısına göre okulumuzun fiyat teklifini size sunuyoruz.

Fiyatlandırma aşamasında güncel indirim ve promosyonlar daima eklenmekte ve en uygun fiyat garantisi ile size sunulmaktadır. Okullar arasında göreceğiniz fiyat farklılıkları okulların ders saatleri, lokasyonları, kampüs içerisinde sunduğu imkanlara göre farklılıklar gösterecektir.

Amerika'da Dil Eğitimi Alırken Yaşamınızı Etkileyecek Konular:

Amerika’da Sağlık

Amerika’da sağlık çok maliyetli bir hizmettir. Hastane ücretleri çok pahalı olduğundan okullarımız sizin sağlık sigortası yaptırmanızı zorunlu kılmaktadır.

Yurt dışına çıkmadan önce okullarımızın önerdiği sağlık sigortalarını yaptırarak sağlık konusunda endişe duymamanız sağlanacaktır. Sağlık sigortasının poliçesi hastane maliyetlerinin bir çoğundan tamamına kadar karşılayabilecek şekilde isteğinize göre düzenlenir.

Amerika’da Dil Eğitimi Alırken Çalışmak

Amerika’da dil eğitimi alırken yasal olarak gelir elde etmeniz kesinlikle mümkün değildir.

Yalnızca bazı kurumlarda gönüllü olarak çalışabilmek ve Amerikan kültürünü daha yakından tanıyabilmek için okullarımız size Volunteer Internship adı altında belirli günlerde yardımlaşma faaliyetlerine katılım imkanı verirler. Bu imkanlar İngilizce’nizin gelişmesi ve sosyal sorumluluklar açısından bilinçlenmenizi sağlayacaktır.

Amerika’da Konaklama

Amerika’da konaklama seçenekleri diğer ülkelerle hemen hemen benzerdir. Aile yanı konaklaması ve yurt konaklamalarının haricinde ev kiralamak da mümkündür.

Amerika'da Dil Okulu için Konaklama Seçenekleri:

  • Aile Yanında Konaklama
  • Yurtlarda Konaklama
  • Ev Kiralama

Amerika'da Dil Eğitimi için Aile Yanında Konaklama

Aile yanı konaklamalarını okullarımız size tekliflerinde sunacaktır. Burada önemli olan sizin ihtiyacınıza göre doğru bir tercih yapmaktır. Aile yanı konaklamasında ev sahibi aileler yıllarca okullarımızla beraber çalışmış ve bir çok yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmışlardır.

Bu ailelerin yanında yemekli/yemeksiz olarak tercih yaparak Amerika aile yapısını görmek ve onlarla keyifli vakit geçirmek gibi imkanlara sahip olursunuz.

Amerika'da Dil Eğitimi için Yurtta Konaklama

Yurtta konaklama imkanlanlarını ve fiyatlarını okullarımız size tekliflerinde sunacaktır. Yurt konaklamalarında üst düzey güvenlik ve konforunuz için herşey düşünülmüştür. Yine yurt konaklaması tercih eden öğrencilerimiz için gerekli tüm başvurular kayıt aşamasında yapılacaktır.

Amerika'da Dil Eğitimi için Ev Kiralama

Bir çok internet sitesinden veya okul arkadaşlarınız arasından ev arkadaşı edinebilirsiniz.

Amerika Öğrenci Vizesi

ABD dil okullarına kayıt yaptıran öğrencilerimiz F-1 olarakta bilinen öğrenci vizesini almak zorundadır. Tüm belge ve evraklarınız bir araya getirildikten ve DS160 formunuz doğru bir şekilde doldurulduktan sonra konsolosluktan randevu alarak elde edilen bu vize türünde konsolosluk size randevu gününüzde cevap verecektir.

Vizenizin çıkması durumunda tek yapmanız gereken pasaportunuzun size ulaşmasını beklemek ve okul başlangıç tarihinizde veya öncesinde Amerika’ya gitmek olacaktır.

Anlaşmalı dil okullarımızdan birine kayıt yaptırmanız halinde vize için gerekli tüm evrakları, vize danışmanlığını, mülakat sürecini tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde birlikte yürütmekteyiz.

Amerika’daki Anlaşmalı Dil Okullarımız

CLA Dil Okulları:

California Language Academy

California Language Academy isimli dil okulumuz San Diego ve Los Angeles olmak üzere iki farklı kampüse sahiptir. Öğrencilerimiz bizim ailemizdir temasıyla yola çıkan CLA dil okulu ekibi ACCET akreditasyonuna sahiptir. Bununla birlikte EnglishUSA üyesi olan dil okulumuz 5 sene üst üste ‘Best of Playa del Rey’ ödülünü almıştır.

Converse Dil Okulları:

Converse International School Of Languages

Converse International School of Languages isimli dil okulumuzun San Diego ve San Francisco’da kampüsleri bulunmaktadır. Öğrencilere daha sıcak ve alternatifli eğitim sunmayı hedefleyen Converse dil okulları The Commission on English Language akreditasyonuna sahiptir.

Eurocentres Dil Okulları:

Eurocentres Logo

Los Angeles, Miami, New York, San Diego ve Santa Barbara da kampüsleri bulunan dil okulumuz öğrencilerimize başarılı bir eğitimin yanı sıra kültürel faaliyetlerden de yararlanma imkanı sunmaktadır. 70 yıllık tarihe sahip dil okulumuzun İngiltere ve Avustralya gibi birçok farklı ülkede kampüsleri bulunmaktadır.

St Giles Dil Okulları:

St Giles International

1955 yılından beri aktif olan St Giles dil okullarımız 14.000 farklı öğrenciye hizmet vermiştir. Totalde 100 farklı ülkeden öğrenci kabul etmiş olan dil okulumuz CEA kurumundan akreditasyona sahiptir. 2015 yılında aldığı EducationStars ödülü ile kaliteli eğitimi öğrencilerine sunan kurumumuzun New York ve San Francisco’da kampüsleri bulunmaktadır.

FLS Dil Okulları:

FLS International

1986 yılında eğitime başlayan dil okulumuz öğrencilerine dil eğitiminin yanı sıra kültürel faaliyetler ve sosyal aktiviteler sunarak İngilizce gelişiminin en hızlı düzeyde olacağını öngören bir kurumdur. CEA ve ACCET tarafından akreditasyona sahip dil okulumuz akademik eğitimin Amerika’daki öncülerinden biridir.

Q International Dil Okulları:

Q International School

San Diego’nun en ünlü sokaklarından Little Italy’de bulunan dil okulumuz yalnızca San Diego’da hizmet vermektedir. 2002 yılından beri hizmet veren kurumumuz yalnızca San Diego’ya gidecek öğrencilere en kaliteli eğitim vermeyi misyon olarak belirlemiştir.

ELC Dil Okulları:

English Language Center

ACCET tarafından akredite edilmiş dil okulumuz 1978 yılında eğitim vermeye başlamıştır. Boston, Los Angeles ve Santa Barbara şehirlerinde bulunan kampüsler TOEFL ve Cambridge sınavlarının yetkili merkezleridir. Üniversitelere sınavsız geçiş hakkı sağlayabilen dil okulları arasında yer almaktadırlar.

Global Village Dil Okulları:

Global Village English Centres

Yalnızca Amerika’nın Hawaii eyaletinde hizmet veren dil okulumuz ada hayatı seven öğrenciler için öncelikli bir tercih olmuştur. International Association of Language Centres üyesi olan dil okulumuzun Kanada ülkesinde de birçok merkezi bulunmaktadır.

LSI Dil Okulları:

Language Studies International

1965 yılından itibaren eğitim veren dil okulumuz 12 farklı ülkede hizmet vermektedir. British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuz Amerika’da Boston, New York, San Diego ve San Francisco’da bulunmaktadır. Ayrıca kurumumuz TOEFL ve Cambridge sınavlarının yetkili merkezi olarak bilinmektedir.

EC Dil Okulları:

Eurocentres Logo

Amerika’da 7 farklı şehirde kampüsleri bulunan EC dil okulları 1991 yılında Malta’da kuruldu. ACCET ve British Council gibi önemli kurumların akreditasyonuna sahip EC dil okulları öğrencilere birçok farklı alanda İngilizce eğitimi vermesiyle bilinmektedir.

Stafford House Dil Okulları:

Stafford House International

ACCET akreditasyonlu ve EnglishUSA üyesi olan dil okulumuz Amerika’da San Francisco, Chicago, San Diego ve Boston’da hizmet vermektedir. Akademik eğitimin önemini kavramış ve bu alanda uzmanlaşmış olan dil okulumuzdan birçok üniversite ve yüksek lisans programına direkt geçiş imkanı elde edebilirsiniz.

OHC Dil Okulları:

OHC Logo

New York, Boston ve Miami gibi 3 önemli şehirde kampüsü olan dil okulumuz 35 yıllık eğitim öğretim hayatında her yıl 7000’e yakın öğrenciye eğitim vermesiyle bilinmektedir. ACCET ve British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuzda öğrencilerimiz akademik İngilizcenin yanı sıra birçok farklı alanda İngilizce eğitimi alabilmektedir.

ELS Dil Okulları:

English Language Centers

Amerika’da 66 farklı bölgede kampüsü bulunan dil okulumuz akademik eğitimin önemini tüm öğrencilerine aktarmaktadır. Amerika’da 650’nin üzerinde üniversite ve yüksek lisans programına direkt geçiş imkanı sağlayan en köklü dil merkezlerinden biri olmakla beraber ACCET ve AIRC akreditasyonları sahibi olmasıyla bilinmektedir.

Amerika’da Hangi Şehirlerde Dil Eğitimi Alabilirsiniz?

Amerika’da 50 farklı şehirde dil eğitimi alabilirsiniz. Bunlardan öğrenciler arasında en çok tercih edilenler; Boston, New York, Miami, San Diego, Los Angeles, San Francisco ve Chicago gibi şehirlerdir. Bu şehirlerin en çok tercih edilmesindeki başlıca sebepler güvenlik, yaşam kalitesi, iklim, okul ve öğrenci sayısının fazlalığıdır.

Boston

Boston, Massachusetts eyaletinin en bilinen şehirlerinden birisidir. Ekonomik ve kültürel alanda çok gelişmiş olan bu şehirde ortalama 650.000 kişi yaşamaktadır. Yılda ortalama 30 milyon turist ziyaretiyle de Amerika şehirleri arasında ön plana çıkmaktadır. Kış aylarının çok sert geçmesi sebebiyle soğuk iklim seven öğrenci ve turistlerin ilk seçenekleri arasındadır. Harvard Business School’a ev sahipliği yapması ve aynı zamanda dünyaca ünlü MIT’e çok yakın olmasıyla öğrenci şehri olarak da adlandırılabilir.

Boston dil okullarımız:

New York

Amerika’nın en yüksek nüfusuna sahip bu şehirde ortalama 9 milyon insan yaşıyor. Amerika ekonomisinin Los Angeles ile birlikte en büyük 2 ekonomisinden birine sahip olan New York’ta bir şehirde olabilecek her şey var. 4 mevsim iklimiyle öğrencilerin en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer alan bu şehirde birçok üniversite ve dil okulu bulunmaktadır.

New York Film Academy gibi dünyaca ünlü starların mezun olduğu sinema ve tiyatro sektörünün öncülerinden olan okula ev sahipliği yapan şehirde bir çok ünlü isimle karşılaşabilirsiniz. Ulaşımın büyük bir kısmının metroyla sağlandığı bu şehirde trafik derdi çekmeden hatta arabaya ihtiyaç duymadan şehrin her yerine ulaşım imkanı mevcuttur.

New York dil okullarımız:

Miami

Florida eyaletinin ikinci büyük kenti konumunda olan Miami, Küba ve diğer Karayip adalarına yakınlığı ile bilinmektedir. Nüfusun büyük bir çoğunluğunu Hispanic kökenli vatandaşlar oluşturmaktadır. Burada İngilizce kadar İspanyolca da halk arasında konuşulmaktadır. Yaz aylarından en çok turist alan başlıca şehirlerden biri olan Miami öğrencilerimiz arasında da en çok tercih edilen eğitim bölgeleri arasındadır.

Miami dil okullarımız:

San Diego

California’nın hatta Amerika’nın en iyi şehri olarak adlandırılan San Diego son yıllarda eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği bölgeler arasında bulunmaktadır. UCSD ve SDSU gibi dünyaca ünlü üniversitelere ev sahipliği yapan şehir sıcak iklimiyle dünyanın dört bir yanından her mevsim öğrencilere ve turistlere ev sahipliği yapmaktadır.

San Diego dil okullarımız:

Los Angeles

Amerika ekonomisinin en büyük iki ekonomisinden bir diğeri olan Los Angeles, California eyaletinin en kalabalık şehridir. Hollywood, Beverly Hills gibi dünya starlarının yaşadığı bölgelere ev sahipliği yapan Los Angeles’ta Los Angeles Film Academy, UCLA gibi dünyanın dört bir yanından öğrencilerin gelmek istediği okullar mevcuttur.

Los Angeles dil okullarımız:

  • CLA
  • Eurocentres
  • FLS
  • ELC
  • EC

San Francisco

California’nın en çok turist çeken şehirlerinden olan San Francisco, mimari yapısıyla ünlü Golden Gate köprüsü ve Alcatraz gibi tarihi bir hapishaneye ev sahipliği yapan şehirdir. Silikon Vadisi gibi önemli bir teknoloji merkezine sahip olması sebebiyle Facebook, Google ve Amazon gibi dünya devi şirketlerinin merkezlerini bulundurmaktadır. Öğrencilerin en çok tercih ettiği bölgeler arasında olan San Francisco’da eğitim hayatının ardından bu şirketlere CV’lerinizi gönderebilir ve hayallerini kurduğunuz kariyere sahip olabilirsiniz.

San Francisco dil okulları:

Chicago

Amerika’nın en büyük üçüncü şehri konumunda olan Chicago, Illinois eyaletinde bulunmaktadır. Üniversite sayısının çokluğu ve eğitim kalitesi sebebiyle öğrencilerin tercihleri arasında üst sıralarda bulunan Chicago, çok sayıda Çin, İtalyan, Fransız ve Japon milletlerinden öğrenci ve turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Chicago dil okullarımız:

Amerika'da Dil Okulu Seçiminiz, Eğitiminiz ve Sonrasında Onedu Daima Hizmetinizde Olacak

Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını iyice tanıyarak onların doğru bölge, şehir, okul ve konaklama tercihi yapmasını sağlıyoruz. Daha sonra anlaşmalı dil okullarımıza en uygun fiyat garantisi ile kayıt yaptırarak gerekli tüm evrakların toplanması ve vize danışmanlık hizmetimizden faydalanmanız için gerekli toplantılar yapıyoruz.

Vizenizi aldıktan sonra gideceğiniz bölgede telefon hattı açtırmak, banka hesabı açtırmak ve ulaşım gibi konulara rehberlik ettiğimiz oryantasyon sürecimize sizi davet ediyoruz. Siz yurt dışına çıktığınız andan itibaren ise danışmanlık hizmetimiz 7/24 aktif olarak devam etmektedir. Herhangi bir ihtiyacınız, sorunuz veya talebiniz doğrultusunda danışmanlarımıza ulaşabilecek ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZDEN faydalanmaya devam edeceksiniz.

Buradaki en önemli ayrıntı bu süre zarfında Onedu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sunduğumuz tüm hizmet tamamen ÜCRETSİZ. Amerika’daki dil okulu tercihinizi Amerika’da uzun yıllar yaşamış uzman danışmanlarımız aracılığıyla yaparak güvenle yurt dışı dil eğitiminize başlayabilirsiniz.

Amerika'daki Anlaşmalı Dil Okullarımız

Okul AdıÜlkeEyaletŞehir
CLAUSACALos Angeles
CLAUSACASan Diego
ConverseUSACASan Diego
ConverseUSACASan Francisco
EuroCentresUSACALos Angeles
EuroCentresUSAFLMiami
EuroCentresUSANYNew York
EuroCentresUSACASan Diego
EuroCentresUSACASanta Barbara
St GilesUSANYNew York
St GilesUSACASan Francisco
FLSUSACALos Angeles
FLSUSACAOrange County
FLSUSATNNashville
FLSUSAPAPhiladelphia
FLSUSANYNew York
FLSUSAMABoston
Q InternationalUSACASan Diego
ELCUSACALos Angeles
ELCUSACASanta Barbara
ELCUSAMABoston
Global VillageUSAHIHawaii
LSIUSAMABoston
LSIUSANYNew York
LSIUSACASan Diego
LSIUSACASan Francisco/Berkeley
ECUSAMABoston
ECUSANYNew York
ECUSACASan Francisco
ECUSACALos Angeles
ECUSACASan Diego
ECUSAFLMiami
ECUSAD.C.Washington, DC
ECUSANYNew York
Stafford HouseUSACASan Francisco
Stafford HouseUSAILChicago
Stafford HouseUSAMABoston
Stafford HouseUSACASan Diego
ELSUSAMABoston
ELSUSAOHBowling Green
ELSUSANCCharlotte
ELSUSAILChicago
ELSUSAOHCincinnati
ELSUSAOHCleveland
ELSUSAILDeKalb
ELSUSAINFort Wayne
ELSUSANDGrand Forks
ELSUSAMIGrand Rapids
ELSUSAHIHonolulu
ELSUSATXHouston
ELSUSAINIndianapolis
ELSUSATNJohnson City
ELSUSACALa Verne
ELSUSAFLMelbourne
ELSUSAFLMiami
ELSUSAWIMilwaukee
ELSUSASCMyrtle Beach
ELSUSATNNashville
ELSUSANYNew York - Hofstra
ELSUSANYManhattan
ELSUSANYNew York - Riverdale
ELSUSAOKOklahoma City
ELSUSAFLOrlando
ELSUSAPAPhiladelphia
ELSUSAPAPhiladelphia - West Chester
ELSUSAORPortland
ELSUSAKYRichmond
ELSUSALARuston
ELSUSACASan Diego
ELSUSACASan Francisco - North Bay
ELSUSACASanta Monica
ELSUSACASanta Rosa
ELSUSAWASeattle
ELSUSACASilicon Valley
ELSUSAMOSt. Louis
ELSUSAMNSt. Paul
ELSUSAFLSt. Petersburg
ELSUSAFLTampa
ELSUSANJTeaneck
ELSUSACAThousand Oaks
OHCUSAFLMiami
OHCUSANYNew York
OHCUSAMABoston

Sıkça Sorulan Sorular

Onedu Yurt Dışı Eğitim anlaşmalı olduğu kurumlara kayıt yaptıran öğrencilerden kesinlikle danışmanlık ücreti veya herhangi bir ekstra ücret talep etmez!

Öğrencilerimiz yapmış oldukları başvuru ile Türkiye’ye kesin dönüş yapacakları tarihe kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedir. Eğitimine devam eden tüm öğrencilere hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Çok uygun fiyatlı dil okulları Malta'da! Resmi dili İngilizce olan Malta’da fiyat olarak diğer ülkere kıyasla çok daha uygun dil okullarında[...]

Devamı

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Profesyonelliği ile tüm dünyaya adını duyurmuş Kanada! Dünyanın en güvenilir ve yaşanabilir ülkesi olarak adlandırılan Kanada; dil okullarının[...]

Devamı

ELS Dil Okulları

ELS Dil Okulları

ELS Dil Okulları 50 yılı aşkın süredir hizmet veren ELS dil okulları toplamda 1.2 milyon öğrenciye İngilizce eğitimi vererek bu alanda ne kadar[...]

Devamı