Çok uygun fiyatlı dil okulları Malta'da!

Resmi dili İngilizce olan Malta’da fiyat olarak diğer ülkere kıyasla çok daha uygun dil okullarında eğitim görebilir ve Akdeniz ikliminin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm yaş gruplarına hitap eden okullarımızda eğitiminizin sonunda alacağınız sertifikalarla İngilizce dil yeterliliğine sahip olabilirsiniz. Öğrencilerimizin genel olarak yaz mevsiminde gitmeyi tercih ettiği Malta’da eğitiminizin yanında huzurlu ve eğlenceli bir tatil sizi beklemektedir.

Malta Dil Okulları

Malta’da Dil Eğitimi İçeriği

Malta’da dil okullarında eğitim alan öğrencilerimiz birçok farklı alanda eğitim görebilirler. Kendileri için en uygun ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olan programlara sahip dil okullarımız sizlere tüm sene boyunca hizmet vermektedirler. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce Programı, IELTS hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce gibi farklı alanlarda eğitim alabilirsiniz. Eğitiminizin sonunda bulunduğunuz son seviyenin sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Genel İngilizce Programı

Haftada ortalama 20 ders verilen bu programlarda öğrencilerimiz konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi 4 farklı alanda temel eğitim alırlar. Bununla birlikte doğru telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri de öğrencilere haftanın belirli günleri sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce Programı

Haftada ortalama 28-30 ders verilen bu programlarda İngilizce eğitiminin yanı sıra haftanın her günü telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri gibi sizin gelişiminize doğrudan etki edecek dersler sunulur. Bu eğitimi alan öğrenciler günün büyük bir çoğunluğunu okulda ders çalışarak geçirmektedir.

IELTS Hazırlık

IELTS hazırlık sınıflarında IELTS sınavına girecek öğrencilerimize özel eğitimler verilmektedir. IELTS çıkmış soruları ve IELTS genel dersleri ile birlikte dönemsel olarak 4 temel konu olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine durulur.

TOEFL Hazırlık

TOEFL hazırlık sınıflarında TOEFL sınavına girecek öğrencilerimize konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine yoğun program uygulanır. Öğrencilerimize çıkmış sınav soruları ve TOEFL hazırlık testleri yapılır. Bu sayede öğrencilerimiz sınava girmeden önce seviyelerini görebilir ve hazır olduklarında sınav tarihi alabilmektedirler.

İş İngilizcesi

Genellikle çalışan veya İngilizcesi belirli bir seviyede olan öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda temel İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrencilere iş hayatında kullanabilecekleri konular üzerinden eğitim verilir.

Akademik İngilizce

Genellikle 12 hafta ve üzeri eğitim alacak ve gelecek planları arasında üniversite veya yüksek lisans eğitimi almayı düşünen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda öğrencilere üniversite ve yüksek lisans eğitiminde yararlı olacak İngilizce temel bilgileri yoğun program şeklinde verilmektedir.

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz fiyat açısından diğer ülkelere göre çok daha uyguna kayıt yaptırabilirler. Bunun sebebi Malta’da öğrenci sirkülasyonunun çok fazla olması ve yaşamın diğer ülkelere göre çok daha uygun olmasıdır.

Okul kayıtlarımızı öğrencilerimizin gitmek istediği okulların haftalık veya paket fiyatlarına göre hazırlayıp sunmaktayız. Paket fiyatları konaklama, aktiviteler, havaalanı karşılama, eğitim ve sigorta gibi hizmetleri karşılamaktadır. Okullarımızın fiyat teklifini güncel indirim ve promosyonları ekleyerek size en uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız.

Malta'da size en uygun dil okulunu bulmak için hemen bilgi alabilirsiniz.

Malta’da Yaşam

Malta çok popüler bir tatil yeri olarak bilinmektedir. İnsanlar sahillerde koşular yaparak, denize girerek, evcil hayvanlarını gezdirerek günlerini geçirirler.

Akdeniz ikliminin hakim olması sebebiyle okullarımızın aktiviteleri de su ve plaj sporlarını içermektedir. Malta İngilizce eğitimi almak için en ideal ülkelerden biri olmakla beraber Türkiye’ye en yakın İngilizce öğrenebileceğiniz yer olarak gösterilmektedir.

Malta’da Konaklama

Malta’da okul tercihi yapan öğrencilerimiz konaklama tercihi açısından bir çok seçeneğe sahiptir. Doluluk oranlarına göre apartman konaklamaları, yurt seçenekleri ve aile yanı konaklamaları öğrencilerimize sunulmaktadır. Mesafeler birbirine çok yakın olduğundan konaklanılacak yer tamamen sizin ne arzu ettiğinize bağlı olarak tarafımızca ayarlanacaktır.

Konaklama sahibi aileler yıllardır okullarımızla çalıştığından bir çok yabancı uyruklu öğrenciye ev sahipliği yapmışlardır. Ayrıca yurt ve apartman konaklamalarında güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır.

Malta Vizesi

Malta'da iki tip vize ile dil okullarında eğitim görebilirsiniz:

  1. Turist Vizesi
  2. Öğrenci Vizesi

Turist Vizesi

90 günden az bir süre kalacak olan öğrencilerimiz turist vizesine başvurarak eğitimlerine başlayabilirler. Bu vize türü Schengen vizesi olarak da adlandırılır.

Öğrenci Vizesi

Uzun dönem öğrenci vizesi ise 90 günü aşkın programlar için kullanılacaktır. Ayrıca yeşil pasaportu olan vatandaşlarımız 90 günden az bir süre için seyahat ediyorlarsa vize alma zorunluluğu bulunmamaktadır. 18 yaşından küçük öğrencilerimiz Malta’ya aile ile birlikte seyahat etmiyorsa ebeveynlerinden muvafakatname almalıdırlar.

Onedu ile Malta'da Dil Eğitimi

Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını iyice tanıyarak onların doğru bölge, şehir, okul ve konaklama tercihi yapmasını sağlıyoruz. Daha sonra anlaşmalı dil okullarımıza en uygun fiyat garantisi ile kayıt yaptırarak gerekli tüm evrakların toplanması ve vize danışmanlık hizmetimizden faydalanmanız için gerekli toplantılar yapıyoruz.

Vizenizi aldıktan sonra gideceğiniz bölgede telefon hattı açtırmak, banka hesabı açtırmak ve ulaşım gibi konulara rehberlik ettiğimiz oryantasyon sürecimize sizi davet ediyoruz. Siz yurt dışına çıktığınız andan itibaren ise danışmanlık hizmetimiz 7/24 aktif olarak devam etmektedir. Herhangi bir ihtiyacınız, sorunuz veya talebiniz doğrultusunda danışmanlarımıza ulaşabilecek ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZDEN faydalanmaya devam edeceksiniz.

Buradaki en önemli ayrıntı bu süre zarfında Onedu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sunduğumuz tüm hizmet tamamen ÜCRETSİZ. Malta’daki dil okulu tercihinizi Malta’da uzun yıllar yaşamış uzman danışmanlarımız aracılığıyla yaparak güvenle yurt dışı eğitiminize başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Malta Dil Okullarımız

Okul AdıÜlkeŞehir
EuroCentresMaltaMsida
Am LanguageMaltaSliema
LSIMaltaSliema
ECMaltaSt. Julian
ClubClassMaltaSwieqi

Eurocentres Dil Okulları:

İngiltere, Amerika, Avustralya, İrlanda, Malta ve Kanada gibi 15 farklı ülkede hizmet veren ve kampüsleri bulunan dil okulumuz öğrencilerimize başarılı bir eğitimin yanı sıra kültürel faaliyetlerden de yararlanma imkanı sunmaktadır. 70 yıllık tarihe sahip dil okulumuzun Güney Afrika ve Yeni Zelanda gibi birçok farklı ülkede de kampüsleri bulunmaktadır.

LSI Dil Okulları:

1965 yılından itibaren eğitim veren dil okulumuz 8 farklı ülkede hizmet vermektedir. British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuzun İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada ve Malta gibi ülkelerde birçok kampüsü bulunmaktadır. Ayrıca kurumumuz TOEFL ve Cambridge sınavlarının yetkili merkezi olarak bilinmektedir.

EC Dil Okulları:

6 farklı ülkede kampüsleri bulunan EC dil okulları 1991 yılında Malta’da kuruldu. ACCET ve British Council gibi önemli kurumların akreditasyonuna sahip EC dil okulları öğrencilere birçok farklı alanda İngilizce eğitimi vermesiyle bilinmektedir. Malta, Amerika, Kanada, İrlanda ve İngiltere’nin farklı bölgelerinde kampüsleri olan dil okulumuz öğrencilerimize farklı şehirlerde deneyim sunabilmektedir.

Am Language Studio Dil Okulları:

Malta’nın Sliema bölgesinde bulunan dil okulumuz öğrencilerin İngilizce öğrenirken pratik yapmaları için aktivitelerin ve sosyal faaliyetlerin önemine her zaman vurgu yapmıştır. Feltom ve ELTcouncil tarafından akredite edilmiş dil okulumuz 1987 yılında eğitime başlamıştır.

ClubClass Dil Okulları:

Malta’nın Swieqi bölgesinde bulunan dil okulumuz 28.562 öğrenciye hizmet vermesiyle bu alanda en çok öğrenciye sahip dil okulları arasında gelmektedir. ELTcouncil ve Feltom akreditasyonuna sahip okulumuz yurt ve okulun aynı merkezde olmasıyla bilinmektedir.

Malta’da Hangi Şehirlerde Dil Eğitimi Alabilirsiniz?

Malta’da 4 farklı şehirde dil eğitimi alabilirsiniz. Bunlardan öğrenciler arasında en çok tercih edilenler; St Julian’s ve Swieqi gibi şehirlerdir. Bu şehirlerin en çok tercih edilmesindeki başlıca sebepler dünyaca ünlü plajları, yaşam kalitesi ve iklimidir.

St Julian’s

Türkiye’den yaklaşık 2,5 saat mesafede olan Malta ülkesinin en gözde şehirlerinden biri olan bu şehirde altın kumlu plajlar ve sahil restoranları dünyaca bilinmektedir. Öğrencilerin özellikle yaz aylarında en çok tercih ettiği bölgeler arasındadır. Su sporları, doğa aktiviteleri gibi birçok farklı imkan sunan dil okulları öğrencilere unutulmaz bir tatilin yanı sıra yüksek kalitede bir eğitim vermektedirler.

St Julian dil okullarımız:

Swieqi

Malta’nın biraz daha iç kesiminde yer alan bu bölgede yalnızca 10.000 kişi yaşamaktadır. St Julian’s şehrine yaklaşık 10 dakika mesafede olması ve ulaşım kolaylığı sebebiyle öğrencilerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri haline gelmiştir.

Swieqi dil okullarımız:

  • Clubclass

Msida

Bir balıkçı kenti olarak da bilinen Malta’nın en güzel yerlerinden biri olan Msida; Luqa International Havaalanına birkaç dakika mesafededir. Buradaki halk 7 gün 24 saat açık olan restoranlar ve alışveriş merkezleri ile donatılmış sokaklarda vakit geçirirler.

Msida dil okullarımız:

  • Eurocentres

Sliema

St Julian’s ile beraber karşılıklı 2 yarımada olarak bulunan Sliema bölgesi merkezi bir şehir konumundadır. Plajları ve alışveriş merkezleriyle ünlü olan bu şehirde öğrencilerimiz keyifli vakit geçirmek adına birçok farklı faaliyette bulunabilir.

Sliema dil okullarımız:

  • Am Studio Language
  • LSI

Sıkça Sorulan Sorular

Onedu Yurt Dışı Eğitim anlaşmalı olduğu kurumlara kayıt yaptıran öğrencilerden kesinlikle danışmanlık ücreti veya herhangi bir ekstra ücret talep etmez!

Öğrencilerimiz yapmış oldukları başvuru ile Türkiye’ye kesin dönüş yapacakları tarihe kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedir. Eğitimine devam eden tüm öğrencilere hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Profesyonelliği ile tüm dünyaya adını duyurmuş Kanada! Dünyanın en güvenilir ve yaşanabilir ülkesi olarak adlandırılan Kanada; dil okullarının[...]

Devamı

Malta denizden manzara

Malta Yaz Okulları

Öğrencilerimizin İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesi ve dil eğitimini sevmesi bu kurumların en temel amacıdır. Yüksek[...]

Devamı

LAL Dil Okulları

LAL Dil Okulları

35 yılı aşkın tecrübesi ile LAL dil okulları öğrencilerine eğitimin yanı sıra seyahatin de dil eğitiminde ne kadar önemli olduğunu[...]

Devamı

EC Dil Okulları

EC Dil Okulları

1991 yılında kurulan EC dil okulları yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, 30 yıla dayanan sektör tecrübesi ve eğitim kalitesi ile[...]

Devamı