Avrupa'nın teknoloji merkezi haline gelen İrlanda, okul ve konaklama seçimlerinde üst sıralarda!

İrlanda son yıllarda Avrupa'nın teknoloji merkezi haline gelerek Türk öğrencilerimizin en çok tercih ettiği ülkeler arasında üst sıralarda yer alıyor.

25 hafta ve üzeri dil okulu tercihi yapan öğrencilerimize İrlanda devletinin yasal olarak sağladığı çalışma izni sayesinde öğrencilerimiz İngilizce dil eğitimi görürken aynı zamanda çalışarak referanslarına yurt dışında çalıştıkları şirketleri eklemek, maliyetlerini azaltmak ve İngilizcelerini çok daha hızlı ilerletmek gibi imkanlara sahip olabiliyorlar.

İleride iş başvurusunda bulunacağınız sektörlerde veya kendi iş yerinizde yurt dışında çalışma tecrübesi büyük bir önem gösterdiğinden kariyeriniz için doğru bir yatırım olarak İrlanda dil okullarını tercih edebilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları

Neden İrlanda’da Dil Eğitimi?

İrlanda dil eğitimi almak, hedeflerinizi gerçekleştirmenin ve kendinizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir. İrlanda dil okulu fiyatları oldukça uygun olduğu için maddi endişeleriniz olmadan akıcı bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yurtdışı eğitim deneyimi size sadece dil becerilerinizi değil, aynı zamanda kültürel farklılıkları da keşfetme fırsatı sunar.

Bu sayede, dil becerilerinizi hemen kullanma şansına sahip olabilir ve uluslararası bir kariyere adım atabilirsiniz.

İrlanda dil okulları, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerle birlikte modern ve en son teknolojiye sahip bir eğitim ortamı sunar.

Ayrıca, İrlanda'nın güzelliklerini keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kendinizi geliştirme yolculuğunuza bugün başlayın ve İrlanda'da hayallerinizi gerçekleştirin.

İrlanda, İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için en avantajlı ülkelerden biridir. 25 hafta ve üzeri eğitim almayı düşünen öğrencilere sunulan 8 aylık çalışma izni öğrencilerin okurken çalışmasına ve maliyetlerini azaltmasına yardımcı olmaktadır.

Bununla birlikte öğrencilerin ülkelerine dönmeden vizelerini 8 aylık bir süre ile daha uzatabilmesi ve bunun ilk gittikleri zamandan çok daha uygun fiyata sağlanması sayesinde öğrenciler hem çalışma hayatına devam edebilmekte hem de uzun süreli bir İngilizce eğitimini uygun fiyata alabilmektedir.

İrlanda’da gündüz ve öğlen 25 haftalık eğitime katılan tüm öğrenciler eğitimleri süresince yarı zamanlı ve eğitimleri bittikten sonra ekstra 2 ay tam zamanlı olarak çalışabilmektedir.

İrlanda Dil Okulları'nın Avantajları:

 • Uygun Fiyatlarla Kaliteli Eğitim: İrlanda dil okulu fiyatları hem uygun hem de kaliteden ödün vermez. Böylece bütçenizi zorlamadan İngilizce öğrenme şansınız olur.
 • Kültürel Keşif: İrlanda'da eğitim alırken, sadece dil becerilerinizi değil, aynı zamanda kültürel farklılıkları da keşfetme fırsatınız olur.
 • Çalışma İzni Avantajı: İrlanda'da eğitim aldıktan sonra, İrlanda vizesiyle öğrencilere çalışma izni verilir. Hem dil pratiği yapma hem de maddi gelir elde etme fırsatı!
 • Uzman Öğretmenler ve Modern Eğitim Ortamı: İrlanda dil okulları, alanında uzman öğretmenler ve modern teknolojik ekipmanlarla donatılmış sınıflar sunar.
 • İrlanda'nın Eşsiz Güzelliklerini Keşfetme: Dil eğitimi alırken, aynı zamanda İrlanda'nın doğal ve tarihi güzelliklerini yakından tanıma şansınız olacak.
 • 8 Aylık Çalışma İzni: 25 hafta ve üzeri eğitim alacak öğrencilere 8 aylık çalışma izni sunulur. Bu, okurken maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olabilir.
 • Vize Uzatma İmkanı: Eğitiminizi tamamladıktan sonra, vizelerinizi uygun fiyatlarla 8 ay daha uzatabilirsiniz.
 • Uzun Süreli Eğitim ve Çalışma İmkanı: İrlanda’da gündüz ve öğlen 25 haftalık eğitime katılan öğrenciler, eğitim süresince yarı zamanlı ve eğitim sonrası 2 ay tam zamanlı çalışabilirler.

Bu avantajlarla İrlanda, dil öğrenmek için hem ekonomik hem de kaliteli bir seçenek sunuyor. Kendinizi geliştirmek ve dil becerilerinizi en üst seviyeye taşımak için İrlanda'yı tercih edebilirsiniz!

İrlanda Dil Okulu Fiyatları: Bütçe Dostu Bir Seçenek!

İngilizce eğitimi almak isteyen birçok öğrenci, dil okulu fiyatlarını araştırırken sürprizle karşılaşıyor. İrlanda dil okulu ücretleri, dünyanın diğer popüler destinasyonları olan İngiltere, Amerika veya Kanada'ya göre çok daha uygun. Peki, bu bütçe dostu fiyatları nasıl açıklayabiliriz?

Öncelikle İrlanda, öğrenci odaklı şehirlerle doludur ve bu şehirler, farklı etnik kökenlerden gelen öğrencilere ev sahipliği yaparak kültürel çeşitliliği destekler. Bu öğrenci dostu yaklaşım, dil okuluna kayıt olanlar için ekonomik avantajlar sunmaktadır.

Bir diğer önemli avantaj ise, 25 hafta veya daha uzun süreli eğitimlerde sunulan çalışma izni fırsatıdır. MEI onaylı okullar, eğitiminiz boyunca haftada 20 saat, eğitim sonrası ise tam zamanlı çalışma imkanı sunar. Yani, dil eğitiminizi alırken aynı zamanda çalışarak yurtdışı dil eğitiminizin maliyetini azaltabilir, hatta belki de birikim yapabilirsiniz.

Bu ekonomik avantajlarının yanı sıra, İrlanda dil okulları, yıl boyunca %30'lara varan indirim kampanyaları düzenler.

Sonuç olarak, İrlanda'da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için hem kaliteli eğitim hem de uygun fiyatları bir araya getiren bir fırsat sunuluyor. İrlanda dil okulu fiyatlarını incelediğinizde, kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi için harika bir fırsatla karşılaşacağınızı göreceksiniz.

Bazı okullarımızın 25 haftalık fiyatlandırması şu şekildedir. (fiyatlarımız 2023 sonuna dek geçerlidir. Daha sonraki okul başlangıçları için lütfen danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.)

Anlaşmalı İrlanda Dil Okullarımız ve Ücretleri

Okul AdıŞehir25 Hafta FiyatıFiyata Dahil Olan Hizmetler

EC English

Dublin6.650 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal Ücreti

Kaplan International

Dublin6.335 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal Ücreti

ATC

Dublin5.520 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, İlk Kitap Ücreti
CESDublin4.605 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
Delfin English SchoolDublin3.865 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
Dublin Cultural InstituteDublin2.945 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, İlk Kitap Ücreti
English Language InstituteDublin4.585 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal Ücreti
Emerald Cultural InstituteDublin5.120 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
ISIDublin3.755 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal Ücreti
ATCBray4.770 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
Atlas Language SchoolDublin4.255 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
Cork English AcademyCork3.150 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Öğrenci Koruması, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal Ücreti
Babel Academy of EnglishDublin3.545 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Öğrenci Koruması, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
Apollo Language CentreDublin3.895 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti
Galway Cultural InstituteGalway3.750 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal ücreti
Cork English CollegeCork5.200 EuroEğitim Ücreti, Kayıt Ücreti, Zorunlu Sağlık Sigortası, Sınav Ücreti, Materyal Ücreti

Bu okullarımız haricinde anlaşmalı olduğumuz 30’un üzerinde dil okulumuz bulunmaktadır. Başka bir okuldan fiyat teklifi almak isterseniz danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda dil okullarında ne kadar süre eğitim alabilirim?

İrlanda dil okullarının eğitim süresi genellikle öğrencinin ihtiyaçlarına, hedeflerine ve bütçesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak, kısa süreli kurslardan bir yıla kadar uzanan uzun süreli eğitim programlarına kadar birçok seçenek mevcuttur.

Özellikle uzun süreli eğitim almayı düşünen öğrencilere, İrlanda dil okullarının sunduğu 25 hafta ve üzeri programlar büyük avantajlar sağlar. Bu programlara katılan öğrenciler, İrlanda hükümetinin sunduğu çalışma izni fırsatından da yararlanabilirler. Yani, 25 hafta ve üzeri eğitim programlarına kayıt olan öğrenciler, eğitimleri süresince belirli saatlerde çalışma iznine sahip olabilirler.

Sonuç olarak, İrlanda dil okulu eğitim süresi genellikle birkaç haftadan bir yıla kadar değişebilir. Ancak en popüler ve avantajlı seçenekler genellikle 25 hafta ve üzeri uzun süreli programlardır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre en uygun program ve süreyi seçmesi mümkündür.

İrlanda Dil Kursu Başvuruları Ne zaman Yapılmalıdır?

İrlanda dil kursu başvuruları için belirli bir tarih olmamakla birlikte, bazı öneriler ve dikkate almanız gereken noktalar vardır:

 • Önceden Planlama: İrlanda dil okullarına başvuruda bulunmayı düşünüyorsanız, önceden planlama yapmak önemlidir. Genellikle kursun başlangıç tarihinden en az 2-3 ay önce başvuruda bulunmanız önerilir.
 • Yoğun Dönemler: Yaz ayları (Haziran, Temmuz, Ağustos) İrlanda dil okulları için yoğun dönemdir. Bu aylarda kursa katılmayı planlıyorsanız, yer garantisi alabilmek için daha önceden başvuruda bulunmanızda fayda vardır.
 • Vize Süreci: Eğer İrlanda için öğrenci vizesine başvurmayı planlıyorsanız, vize işlemlerinin zaman alabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle vize işlemlerinizi düşünerek başvurunuzu daha erken bir tarihte yapmanız yararlı olacaktır.
 • İndirim ve Promosyonlar: Bazı dil okulları, erken kayıt yaptıran öğrencilere indirimler sunabilir. Bu tür fırsatlardan yararlanmak için okulun web sitesini takip edebilir veya doğrudan okulla iletişime geçebilirsiniz.
 • Esneklik: Eğer tarihler konusunda esnek olabilirseniz, dönemsel olarak daha az yoğun olan tarihlerde daha uygun fiyatlara kurslara katılma şansınız olabilir.

Sonuç olarak, İrlanda dil kursuna başvuruda bulunurken önceden planlama yapmanız, hem vize sürecini kolaylaştırır hem de yoğun dönemlerde yer bulma garantiniz olur. Fırsatlardan yararlanmak için erken kayıt indirimleri ve promosyonları takip etmekte fayda vardır.

İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni Veriyor Mu?

İrlanda’da çalışma izni 25 haftalık eğitime kayıt yaptıran her öğrenciye verilen bir haktır. Öğrencilerimiz okuldaki eğitimlerine devam ederken haftada 20 saat çalışma iznine sahiptir. Bununla birlikte okuldaki eğitimlerini tamamlayan öğrenciler 8 haftalık tam zamanlı yani haftada 40 saat çalışma iznine sahip olmaktadır. İrlanda’da en büyük avantaj resmi tatillerin olduğu aylarda okulunuz devam etse dahi tam zamanlı olarak çalışabilmenizdir. Örneğin aralık ve ocak ayları arasındaki tatilde ve yaz aylarında (mayıs, haziran, temmuz, ağustos) haftalık 20 saat yerine 40 saat çalışabilirsiniz. Öğrenciler en düşük (asgari ücret) saatlik 10 Euro kazanmaktadır. Bu sayede yarı zamanlı çalışan biri ayda en az 800 Euro, tam zamanlı çalışan biri ise ayda en az 1600 Euro gelir elde etmektedir.

GNIB Kart Başvurusu

Ülkeye girdikten sonra GNIB kart başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Bu kart vizenizin geçerlilik süresini (vizeniz ilk aşamada 3 aylık verilir) toplamda 8 aya çıkartır. Öncelikle online randevu alarak daha sonra da gerekli evrakları yanınızda götürerek bu kartı çıkartabilmektesiniz. Randevuların çok dolu olması ve çok sayıda öğrencinin başvurması sebebiyle sizin adınıza gitmeden randevunuzu biz alabiliyoruz.

Online olarak alınabilen GNIB kart randevusu için sorulan sorular ve vermeniz gereken cevaplar sırasıyla:

 1. Category: ALL
 2. Sub Category: ALL
 3. I have a GNIB card or I have been registered before: NO
 4. Daha sonra ad, soyad, doğum tarihi, vatandaşlık, email sorularına cevap veriyorsunuz
 5. Is this a family application? : NO
 6. Do you have a Passport or Travel Document? : YES
 7. Passport Number or Travel Document Number (max 30 characters): Pasaport Numarası yazılacak

Randevunuzu bu şekilde aldıktan sonra yanınızda götürmeniz gereken evraklar sırasıyla:

 • Okul ödendi makbuzu
 • Okuldan alınacak mektup
 • Pasaport
 • 300 Euro

PPS Numarası

İrlanda’ya giden öğrencilerin bir diğer alması gereken belge PPS (personal public service) numarasıdır. Bu numaranın en yararlı olduğu nokta çalışanlar için kesilen acil durum vergisinin ortadan kalkmasıdır. PPS sahibi olmayan öğrencilerden devlet %40 vergi kesmektedir. Bu numara sayesinde gelirinizde büyük bir kesinti yaşamazsınız.

PPS numarası iki yol ile alınabilir. Bunlardan birincisi iş bularak çalışacağınızı beyan edebilirsiniz. Bir diğeri ise ehliyet alacağınızı beyan etmenizdir. PPS başvuru online olarak randevu alınarak yapılmaktadır.

Gerekli belgeler:

 • Çalışma belgesi ve sürücü testi başvuru formu
 • Banka hesap dökümü
 • Pasaport
 • GNIB Kart
 • Adres

İrlanda’da Dil Eğitimi İçeriği

İrlanda’da dil okullarında eğitim alan öğrencilerimiz birçok farklı alanda eğitim görebilirler. Kendileri için en uygun ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olan programlara sahip dil okullarımız sizlere tüm sene boyunca hizmet vermektedirler. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce Programı, IELTS hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce gibi farklı alanlarda eğitim alabilirsiniz. Eğitiminizin sonunda bulunduğunuz son İngilizce seviyenize göre sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Genel İngilizce Programı

Haftada ortalama 20 ders verilen bu programlarda öğrencilerimiz konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi 4 farklı alanda temel eğitim alırlar. Bununla birlikte doğru telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri de öğrencilere haftanın belirli günleri sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce Programı

Haftada ortalama 28-30 ders verilen bu programlarda İngilizce eğitiminin yanı sıra haftanın her günü telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri gibi sizin gelişiminize doğrudan etki edecek dersler sunulur. Bu eğitimi alan öğrenciler günün büyük bir çoğunluğunu okulda ders çalışarak geçirmektedir.

IELTS Hazırlık

IELTS hazırlık sınıflarında IELTS sınavına girecek öğrencilerimize özel eğitimler verilmektedir. IELTS çıkmış soruları ve IELTS genel dersleri ile birlikte dönemsel olarak 4 temel konu olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine durulur.

TOEFL Hazırlık

TOEFL hazırlık sınıflarında TOEFL sınavına girecek öğrencilerimize konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine yoğun program uygulanır. Öğrencilerimize çıkmış sınav soruları ve TOEFL hazırlık testleri yapılır. Bu sayede öğrencilerimiz sınava girmeden önce seviyelerini görebilir ve hazır olduklarında sınav tarihi alabilmektedirler.

İş İngilizcesi

Genellikle çalışan veya İngilizcesi belirli bir seviyede olan öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda temel İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrencilere iş hayatında kullanabilecekleri konular üzerinden eğitim verilir.

Akademik İngilizce

Genellikle 12 hafta ve üzeri eğitim alacak ve gelecek planları arasında üniversite veya yüksek lisans eğitimi almayı düşünen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda öğrencilere üniversite ve yüksek lisans eğitiminde yararlı olacak İngilizce temel bilgileri yoğun program şeklinde verilmektedir.

İrlanda’da Yaşam

Para birimi Euro ve ana dilin İngilizce olduğu İrlanda’da yaşam standartları bir hayli yüksektir. Bir yandan teknolojiyi okullarımızda veya sosyal hayatınızda en üst seviyede yaşarken bir diğer yandan muhteşem doğasıyla sizi büyüleyecek şehirlere sahip olan İrlanda son 3 yılda öğrencilerin vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

Müziğin, dansın ve dünyaca ünlü Irish Pub kültürünün Avrupa’da merkezi haline gelmesiyle biliniyor. Aynı zamanda halkın çok sıcak ve diğer toplumlara bakış açısının hoşgörülü olması sebebiyle öğrencilerimiz gittikleri şehirlerde büyük bir rahatlığa sahip olmaktadırlar.

İrlanda’da Öğrenci Yaşamı

İrlanda’da öğrencilerin en çok merak ettiği konu maliyetlerin ne kadar olduğudur. Öğrenciler günlük yaşantısında ne gibi giderler ile karşılaşacak veya eğitim ücretinin yanında ne gibi ödemeler yapacak sizler için derledik.

 • 1 paket ekmek: 90 cent
 • 1 paket peynir: 2.5 Euro
 • Meyve (kg): 2 Euro (ortalama)
 • 1 kg kıyma: 5.5 Euro
 • 1 kg patates: 1.60 Euro
 • 12’li yumurta: 2.6 Euro
 • 1 litre süt: 1.18 Euro
 • 1 kg et: 7 Euro

İrlanda’da öğrenci olarak yaşamınızı sürdürmek istiyorsanız işe başladıktan sonra maliyetlerinizin çokta fazla olmayacağını göreceksiniz. Pahalı bir ülke gibi gözükse de her öğrencinin kendi imkanlarıyla daha uygun standartlarda yaşaması mümkündür.

İrlanda’da Konaklama

İrlanda halkının cana yakın ve diğer toplumlara karşı sıcak olması sebebiyle rahatlıkla önerebileceğimiz aile yanı konaklamalarında İrlanda kültürünü tamamıyla yaşamak sizin elinizde. Yurt tercihi yapan öğrencilerimiz ise diğer ülkelere göre teknoloji ve konfor anlamında bir adım önde olan İrlanda’da eğitimleri boyunca rahat ve keyifli vakit geçirmektedirler.

İrlanda’ya giderken 4 haftalık konaklamanızın olması vizeniz açısından zorunludur. Genellikle öğrencilerimize okullarımızın sunduğu 4 haftalık konaklamalardan en uygun olanını seçmekteyiz.

Okullarımızın ortalama (aile yanı) konaklama ücreti 650-1000 Euro arasında değişmektedir. 4 haftalık konaklama sürecini tamamladıktan sonra öğrencilerimize tavsiyemiz okuldan veya çalıştıkları iş yerlerinden arkadaşları ile bir eve çıkmaları veya oda kiralamalarıdır. Öğrenciler bu sayede 350 Euro’ya kadar düşen konaklamalar bulabilmektedir.

İrlanda’da Ulaşım

İrlanda dil okullarında öğrencilerimiz toplu taşıma kullanmaktadır. Konaklaması okula veya işyerlerine yakın olan öğrencilerimiz yürüyerek veya bisikletle ulaşımlarını sağlayabilmektedir. Özellikle Dublin şehrinde yürümek ve bisiklete binmek bir yerden bir yere ulaşım için çok yaygındır. Okuldan öğrenci belgelerinizi aldıktan sonra aylık toplu taşıma kartınızı satın alarak ulaşımınızı bu kartlar ile sağlayabilirsiniz.

İrlanda Öğrenci Vizesi

İrlanda, dil okullarının sunduğu kaliteli eğitimle birçok öğrencinin gözdesi haline geldi. Bu eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik olarak İrlanda hükümeti, belirli şartları karşılayanlara vize sunuyor.
İrlanda Vizesi şartları hakkında daha fazla bilgi alarak, İrlanda'da eğitim hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

İrlanda'da öğrenim için vize, süresine göre 2’ye ayrılmaktadır:

 • C tipi
 • D Tipi

C Tipi Öğrenci Vizesi

C tipi vize ile öğrencilerimiz 90 günden az bir süreyle İrlanda’ya gidebilir ve orada eğitim görebilirler.

D Tipi Öğrenci Vizesi

Bir diğer vize türü ise D tipi öğrenci vizesidir. Bu vize türü ise uzun dönem vize olarak adlandırılır. D tipi vize ise 90 günden daha fazla eğitim alacak öğrencilerimiz için uygulanmaktadır. Bu vize türüne yapılan başvurularda ilk etapta vizeniz 3 aylık çıkacaktır.

Daha sonra Dublin’deki göçmenlik bürosuna yapacağınız kayıt ile birlikte vizeniz 8 aya kadar uzatılacaktır. İrlanda’ya giden öğrencilerimiz en sık başvurduğu vize türü olan D tipi vize için gerekli tüm bilgileri aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

İrlanda Öğrenci Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

 • Dönüş tarihinden sonra 6 ay daha geçerli ve 2 sayfası boş olan pasaport
 • Varsa eski pasaportlarınız
 • Vize başvuru formu (tarafımızca doldurulur)
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Niyet mektubu
 • Kurs kabul mektubu
 • Kursun tamamının ödendiğine dair mektup (İrlanda vizesinde okul ödemenizi vize başvuru öncesinde direkt olarak okula yapmanız gerekmektedir. Vize alamamanız durumunda okullarımız para iadesi yapmaktadır.)
 • Trankript
 • Öğrenimine ara veren öğrencilerimizin durumu açıklayan mektubu
 • Sponsorunuzun veya şahsınızın hesabında minimum 7000 Euro gösterilmesi gerekmektedir.
 • Ülkenize geri döneceğinizi kanıtlayacak belgeler (vukuatlı nüfus kayıt örneği, eğitim evrakları)
 • İrlanda’da kalacağınız adresin bilgileri (tarafımızca temin edilir)
 • Gidiş geliş uçak bileti rezervasyonu (tarafımızca hazırlanır)
 • Vize başvuru ücreti

Belgelerin İngilizcesinin sunulması gerekmektedir.

İrlanda dil okulu seçimi yaparken nelere dikkat etmeli?

İrlanda'da dil okulu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. İşte bu noktaları sıralayan bir liste:

 • Akreditasyon: Seçtiğiniz dil okulunun tanınmış bir akreditasyona sahip olup olmadığını kontrol edin. Örneğin, MEI (Marketing English in Ireland) gibi tanınmış organizasyonlar tarafından onaylanmış okullar, genellikle kaliteli bir eğitim sunar.
 • Kurs İçerikleri: Hangi dil kursunu almak istediğinizi belirleyin. Genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınav hazırlık kursları gibi farklı seçeneklere göre okulun program içeriklerini inceleyin.
 • Konum: Okulun şehir merkezine uzaklığı, konaklama seçeneklerine yakınlığı ve toplu taşıma bağlantıları gibi faktörleri göz önünde bulundurarak okulun konumuna dikkat edin.
 • Fiyat: İrlanda dil okulu ücretleri, okuldan okula ve programdan programa değişiklik gösterebilir. Fiyatın yanı sıra nelerin dahil olduğuna (kurs materyalleri, etkinlikler, sertifika vb.) da dikkat edin.
 • Öğrenci Yorumları: Daha önce bu okulda eğitim almış öğrencilerin yorumlarına ve deneyimlerine bakın. Bu, okulun kalitesi ve öğrenci memnuniyeti hakkında fikir edinmenize yardımcı olabilir.
 • Öğretmenler: Okulun öğretmenlerinin deneyimi, eğitimi ve yeterliliği hakkında bilgi edinin. Kalifiye ve deneyimli öğretmenler, öğrenme sürecinizi daha verimli hale getirebilir.
 • Sınıf Mevcudu: Sınıflardaki öğrenci sayısının fazla olmaması, daha etkili bir öğrenme süreci anlamına gelir. Daha az öğrenciye sahip sınıflar, öğretmenlerin her bir öğrenciye daha fazla zaman ayırmasını sağlar.
 • Sosyal Aktiviteler: Dil eğitiminin yanı sıra, okulun düzenlediği sosyal aktivitelere ve gezilere de dikkat edin. Bu tür etkinlikler, dil pratiği yapmanın yanı sıra yeni arkadaşlıklar kurma ve İrlanda kültürünü keşfetme fırsatı sunar.
 • Vize Destek Hizmetleri: Eğer İrlanda için vize almayı planlıyorsanız, okulun bu konuda sunduğu destek hizmetlerini inceleyin.
 • Konaklama Seçenekleri: Okulun sunduğu konaklama seçeneklerini (aile yanı, öğrenci yurdu, paylaşımlı daire vb.) ve bu seçeneklerin maliyetlerini inceleyin.

Okul seçimi yaparken yukarıda belirtilen faktörleri göz önünde bulundurarak en uygun okulu seçebilirsiniz.

Onedu ile İrlanda Dil Okulları

Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını iyice tanıyarak onların doğru bölge, şehir, okul ve konaklama tercihi yapmasını sağlıyoruz. Daha sonra anlaşmalı dil okullarımıza en uygun fiyat garantisi ile kayıt yaptırarak gerekli tüm evrakların toplanması ve vize danışmanlık hizmetimizden faydalanmanız için gerekli toplantılar yapıyoruz.

Vizenizi aldıktan sonra gideceğiniz bölgede telefon hattı açtırmak, banka hesabı açtırmak ve ulaşım gibi konulara rehberlik ettiğimiz oryantasyon sürecimize sizi davet ediyoruz. Siz yurt dışına çıktığınız andan itibaren ise danışmanlık hizmetimiz 7/24 aktif olarak devam etmektedir.

Herhangi bir ihtiyacınız, sorunuz veya talebiniz doğrultusunda danışmanlarımıza ulaşabilecek ve yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetimizden faydalanmaya devam edeceksiniz. İrlanda dil okulu tercihinizi İrlanda’da uzun yıllar yaşamış uzman danışmanlarımız aracılığıyla yaparak güvenle yurt dışı eğitiminize başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı İrlanda Dil Okullarımız

Kaplan Dil Okulları:

Birçok ülkede sayısız kampüsü bulunan Kaplan dil okulu Dublin merkezli kampüsünde üstün teknoloji ve uygulamaları kullanarak her yaştan öğrenciye İngilizce eğitim vermektedir. En çok tercih edilen okulların başında gelen Kaplan dil okulu İrlanda’da sahip olunabilecek tüm akreditasyonlara sahiptir.

EC Dil Okulları:

6 farklı ülkede kampüsleri bulunan EC dil okulları 1991 yılında Malta’da kuruldu. ACCET ve British Council gibi önemli kurumların akreditasyonuna sahip EC dil okulları öğrencilere birçok farklı alanda İngilizce eğitimi vermesiyle bilinmektedir. Malta, Amerika, Kanada, İrlanda ve İngiltere’nin farklı bölgelerinde kampüsleri olan dil okulu öğrencilere farklı şehirlerde deneyim sunabilmektedir.

ATC Dil Okulları:

ATC 1973 yılında Dublin’de kurulan ve o zamandan beri dünyanın her yerinden her yaştan öğrenciye en kaliteli programları sunmaktadır. Günümüzde İrlanda’da Bray ve Dublin’de İngiltere’de ise Winchester şehrinde kampüsleri bulunmaktadır. Buna ek olarak, İrlanda'da 8 farklı lokasyonda gençlere yönelik yaz programı hizmeti de vermektedir. British Council ve English UK tarafından da akreditasyona sahiptir.

Atlas Language Dil Okulları:

2003 yılından beri İrlanda’da eğitim veren Atlan Language dil okulları ACELS tarafından tanınan İrlanda’nın en iyi dil okullarından biridir. Kampüs yemyeşil güzelliğiyle güneşli günlerin tadını çıkarabileceğiniz Ivegh Garden’ın yanındadır. Ayrıca tramvay otobüs gibi toplu taşıma araçları okul binasının yakınındadır. Okulda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, FCE, CAE, CPE gibi sınavlara hazırlık kursları verilmektedir.

Emerald Cultural Institute Dil Okulları:

1986 yılında kurulan Emerald Cultural Institute, her yaştan ve dünya çapında 60'tan fazla ülkeden gruplara ve bireylere kaliteli dil, mesleki gelişim ve kültürel programlar sağlama konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Günümüzde Dublin'de 2, İngiltere genelinde 9 farklı yaz okulu merkezi bulunmaktadır.

Dublin Cultural Institute Dil Okulları:

2004 yılında kurulan Dublin Cultural Institute dil okulu, kurulduğu günden bu yana eğitim dünyasının önde gelen merkezleri arasında yer almıştır. Okulun lokasyonu öğrencilerin ulaşımı için oldukça elverişlidir. Kentin en önemli noktalarına kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Okulda dil eğitimi almaya gelen tüm öğrencilere özel olarak danışman atanır ve öğrencinin gelişimi sürekli olarak takip edilmektedir.

CES Dil Okulları:

1979'da kurulan CES, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dilini öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. İrlanda'da eğitim veren tüm öğretmenleri üniversite diplomasına ve ACELS tarafından tanınan bir öğretim sertifikasına sahiptir. 2007'de CES 'Avrupa'da Yıldız İngilizce Dil Okulu' ödülünü kazanmış ve 2008 - 2011 yılları arasında her yıl aynı ödüle aday gösterilmiştir. İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınırlığa ve akreditasyona sahiptir. CES Ireland aynı zamanda İrlanda'da MEI kuruluşunun kurucu üyesidir.

ISI Dil Okulları:

Dublin’de 2001 yılında kurulan ISI dil okullarının günümüzde İrlanda da 2 farklı kampüsü bulunmaktadır. ISI Dil okulları 2014 ve 2016 yıllarında İngilizce Dil Okulu Avrupa ödülünü kazanmıştır ve İngilizce öğretimi için kalite ve nitelikleri onaylanmıştır. Aynı zamanda Trinity College London sınavları için sınav merkezi olma özelliği de taşır. Dublin şehir merkezinde bulunan okula erişim gayet kolaydır.

International School of English (ISE) Dil Okulları:

ISE dil okulu, yüksek eğitim standartları sunan kaliteli ve profesyonel bir okuldur. 1997 yılından beri başarıyla faaliyetine devam eden, deneyimli ve nitelikli öğretmenleri ile samimi ve profesyonel bir dil öğrenme deneyimi sağlamaktadır. Öğrencilerin gelişim düzeylerini görebilmek için ilerlemeyi izlemek için her 6 haftada bir tesler uygulanmaktadır.

Active Language Learning Dil Okulları:

Dublin’in güneyinde yer alan Dun Laoghaire bölgesinde 1989 yılından beri hizmet vermektedir. Şehir merkezine trenle yalnızca 10-25 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Dun Laoghaire tam bir sahil kasabası özelliği taşımaktadır. Çok sayıda alışveriş caddesi, publar, kafeler ve iş imkanları bulunmaktadır. Okul binası Active Language Learning dil okulu için özel olarak yapılmıştır. Dun Laogharie'nin merkezinde genişletilmiş büyük iki tarihi evde yer almaktadır.

Frances King Dil Okulları:

Londra ve Dublin şehirlerinde 2 büyük merkeze sahip dil okulumuz 40 yılda 200.000 öğrenciye hizmet vermiştir. British Council ve MEI gibi önemli kurumlardan akreditasyona sahip dil okulumuz öğrencilerine konuşmaya dayalı verdiği eğitim ile tanınmaktadır.

TWIN Dil Okulları:

İngiltere ve İrlanda ülkelerinde 3 merkezi bulunan dil okulumuz 1993 yılında eğitime başlamıştır. British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuzda kariyer planlaması yapan öğrencilerimize ayrılan özel bölümler bulunmaktadır.

Eurocentres Dil Okulları:

İngiltere, Amerika, Avustralya, İrlanda, Malta ve Kanada gibi 15 farklı ülkede hizmet veren ve kampüsleri bulunan dil okulumuz öğrencilerimize başarılı bir eğitimin yanı sıra kültürel faaliyetlerden de yararlanma imkanı sunmaktadır. 70 yıllık tarihe sahip dil okulumuzun Güney Afrika ve Yeni Zelanda gibi birçok farklı ülkede de kampüsleri bulunmaktadır.

OHC Dil Okulları:

İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve Avustralya gibi İngilizce eğitimin öncülerinden olan 5 önemli ülkede kampüsü olan dil okulumuz 35 yıllık eğitim öğretim hayatında her yıl 7000’e yakın öğrenciye eğitim vermesiyle bilinmektedir. ACCET ve British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuzda öğrencilerimiz akademik İngilizcenin yanı sıra birçok farklı alanda eğitim alabilmektedir.

İrlanda’da Hangi Şehirlerde Dil Eğitimi Alabilirsiniz?

İrlanda, eşsiz doğası, sıcakkanlı insanları ve zengin kültürüyle birçok öğrenci için dil eğitimi almak için ideal bir destinasyondur. Ülke genelinde birçok farklı şehirde, kaliteli dil okulları bulunmaktadır. İster tarihi bir atmosferde, ister hareketli bir şehir merkezinde dil eğitimi almayı tercih edin, İrlanda'nın çeşitli şehirleri size bu konuda geniş bir yelpazede seçenek sunar. Şimdi, İrlanda'da dil eğitimi alabileceğiniz başlıca şehirlere göz atalım.

Dublin

Dublin son yıllarda Avrupa’nın teknoloji merkezi haline gelmiş bir şehirdir. Doğa güzelliğini koruması ve aynı zamanda şehirleşmenin hızla arttığı bu bölgede öğrenciler için Dublin Institute of Technology, Dublin Business School gibi İrlanda Üniversiteleri bulunmaktadır. Yabancı öğrencilere çalışma imkanı sağlamasıyla da bilinen bu şehirde dil eğitimi MEI tarafından denetlenmektedir.

Dublin dil okullarının tercih edilmesindeki başlıca sebepler dünyaca ünlü festivalleri, yaşam kalitesi ve çalışma imkanıdır.

Cork

İrlanda’nın güneyinde yer alan Cork, ülkenin 2. en büyük şehridir. Neredeyse her dönem bünyesinde festival ve etkinlikler barındıran, nüfusunun önemli bir kısmını öğrencilerin oluşturduğu Cork; İrlanda kültürünü daha yakından tanımak isteyen öğrencilerimizin tercihleri arasında oldukça popüler bir konumda yer alıyor.

Bray

Bray İrlanda’nın 9. Büyük şehridir ve ülkenin doğu sahilinde yer alır. Dublin’e 20 KM uzaklıkta bulunan Bray, bir yandan şehrin karmaşasından uzak olup diğer yandan dilediği zaman Dublin’e ulaşmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmekte.

Waterford

İrlanda’nın en eski şehirlerinden biri olan ve tarihi değere sahip olan Waterford, ülkenin en büyük 5. Şehridir. Ülkenin güneydoğusunda yer alan şehirde yılın her döneminde çeşitli festivaller düzenlenmektedir. Waterford şehrinde 2 üniversite bulunmaktadır.

Limerick

Limerick, İrlanda’nın orta batı bölgesinde yer almaktadır. İrlanda’nın 4. En büyük şehri olan Limerick, Shannon nehrinin kıyısında yer alır. Tarihi eski yıllara dayanan ve bir dönem Vikinglerin de yaşadığı şehir, bünyesinde birçok tarihi yapı, üniversite ve müze bulundurmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrencilerimiz yapmış oldukları başvuru ile Türkiye’ye kesin dönüş yapacakları tarihe kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedir. Eğitimine devam eden tüm öğrencilere hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.

Yurt dışında eğitim fiyatının belirlenmesi birçok farklı seçeneğin bir araya getirilmesi ile belirlenmektedir. Yurt dışı dil eğitimi ücreti belirlenirken ülkelere ve kurumlara uygulanan özel indirimler dönemsel olarak değiştiğinden her öğrenciye özel fiyat teklifi hazırlanmalıdır.

Yurt dışı dil okullarından fiyat alırken ihtiyaç duyulan bilgiler:

 • Öğrenci kaç haftalık program istemektedir?
 • Öğrenci hangi ülkede eğitim almak istemektedir?
 • Öğrenci eğitime hangi tarihte başlamak istemektedir?
 • Öğrenci hangi şehirde eğitim almak istemektedir?

Yurt dışında dil eğitimi veren kurumlar ana dili İngilizce olan ülkelerde bulunduğu sürece herhangi bir fark yaratmaz. Ülkeler daha çok bütçeye ve tercihe göre belirlenmelidir.

Yurt dışı dil eğitimde kısa süreli programlarda fiyat olarak Malta en uygun olarak görülürken uzun dönem kayıtlarda İrlanda daha uygun hale gelebilmektedir. Okulların uyguladığı promosyonlar diğer ülkelerinde fiyat olarak çok daha uyguna gelmesine yardımcı olmaktadır.

Çalıştığımız tüm kurumlar özel ve İngilizce geliştirme odaklı kurumlar olduğu için herhangi bir burs imkanı sunmazlar.

Okulların birçoğu yazın öğrenci yoğunlu ve sınırlı kontenjan sebebiyle ekstra ücret talep edebilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar bu ücretleri minimumda tutarak öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır.

1 haftadan 1 yıla kadar tüm eğitim programlarına katılabilirsiniz. Kaç haftalık programlara katılacağınız tamamen sizin tercihinizdir.

Yurt dışına dil eğitimine giden öğrencilere vizeleri konsolosluklar vermektedir. Danışmanlık firmaları vize sürecinde yalnızca eksiksiz ve doğru evrak sunarak vizeden bu sebepten red veya erteleme almamanızı sağlamaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde öğrencilerin sunmaları gereken evrakların hazırlığını en doğru şekilde ÜCRETSİZ yapmaktayız.

Yurt dışında dil eğitimi almak için herhangi bir diplomaya ihtiyacınız yoktur.

Her yaş grubundan öğrenci dil eğitimi alabilir. 30 yaş üstü öğrenciler için isterlerse ayrı programlar dahi sunulmaktadır.

Okullarımızın tamamı konaklama hizmeti sunmaktadır. Eğitim alacağınız kurumdan talep etmeniz durumunda okulunuz ile beraber konaklama ayarlanabilmektedir.

Yasal olarak çalışabildiğiniz 3 ülke bulunmaktadır.

İrlanda: 25 hafta ve üzeri kayıtlarda okul süresince yarı zamanlı ve okul sonrası 8 hafta ekstra tam zamanlı çalışma izni alabilirsiniz.

Malta: 3 aydan uzun süreli kayıtlarda 3. ayınızı tamamladıktan sonra yarı zamanlı çalışma izni sahibi olabilirsiniz.

Avustralya: Haftalık 24 ders yani en az 20 saat ders almanız durumunda yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Çalıştığımız ülkeler arasında bu ülkeler haricinde dil eğitimi alırken yasal olarak çalışabileceğiniz başka bir ülke bulunmamaktadır.

İngilizce’yi en iyi öğrenebileceğiniz ülkeler günlük hayatta sürekli İngilizce konuşmanız gereken yani ana dili İngilizce olan ülkelerdir. Bu ülkelerden bazıları İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Malta’dır.

Yurt dışında dil eğitimi almanın maliyeti, eğitim almayı düşündüğünüz ülkeye ve eğitim almak istediğiniz süreye göre değişkenlik göstermektedir. Öncelikle gideceğiniz ülke ve hafta sayısını belirlemeniz gerekir.

Yurt dışında yabancı dil eğitimine temel seviyeden başlayacak bir öğrenci her beş haftada bir seviye atlayabilir. Ancak bu süre derslere gösterilen katılım oranı, ödevlere ve sınavlara hazırlık sürecine göre öğrenciden öğrenciye değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; temel yabancı dil bilgisine sahip olan bir öğrenci, 12 haftada A1 seviyesinden B1 seviyesine kadar çıkabilir.

Özellikle kısa süreli eğitim düşünüyorsanız, minimum sürede maksimum verimi alabilmek için yoğun program seçimi yapabilirsiniz.

Akademik yıl programlarının içeriği Genel İngilizce’den farklı değildir. Yalnızca süre olarak farklılık bulunur.

Akademik yıl programlarının süresi genellikle minimum 6 aydan başlar, bazı okullarda 9 ay ve üzeri olarak da verilmektedir.

Hiçbir vize başvurusundan önce kesinlikle vize alırsınız veya kesinlikle vize çıkmaz demek kesinlikle doğru bir yaklaşım değildir. Vize başarı oranınızın artması için bütün vize gereklilikleri yerine getirmek, eksiksiz ve doğru belgelerle başvuru yapmak önemlidir.

Dil okullarında ilk gün genellikle oryantasyon etkinlikleriyle geçmektedir. Okulunuzu, öğretmenlerinizi, eğitim alacağınız tesisleri tanımak ve sizin gibi farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle tanışma fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca ilk gününüzde yapılan kısa bir seviye belirleme sınavı sayrsinde aynı seviyede olacağınız öğrencilerle birlikte bir sınıfa yerleştirilmeniz sağlanır.

Bütün dil okullarında eğitiminizi tamamladıktan sonra ulaştığınız en yüksek seviyeye ait bir sertifika sahibi olursunuz.

Öncelikle seçim yaparken, gideceğiniz ülkenin iklimini, şehirlerini, kültürel yapısını, eğitim kurumlarını detaylıca araştırmanız gerekir. Hangi kriterler sizin için önemliyse bunları iyi değerlendirip ona göre bir tercih yapmak daha doğru olur.

Yurt dışında eğitim almak için herhangi bir yaş sınırı yoktur.

İrlanda dil eğitimi almak, İngilizceyi anadili olarak konuşan bir ülkede dil becerilerinizi geliştirmeniz için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, Dublin gibi canlı ve kültürel olarak zengin şehirlerde yaşama şansı da sunar.

İrlanda dil okullarında konaklama fiyatları, şehir ve konaklama seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Genellikle ev paylaşımı veya yurt gibi seçenekler sunulur ve fiyatlar haftalık olarak belirlenir.

İrlanda dil okulu ücretleri, dil eğitimi süresi ve okulun konumuna göre değişir. Ayrıca, kurs tipi ve sınıf boyutu da fiyatları etkileyebilir. Detaylı bilgi için Onedu.com.tr üzerinden ya da ilgili dil okulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, İrlanda dil eğitimi için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Dil eğitimi almak isteyen her yaş grubundan insanlar İrlanda'ya gelerek dil becerilerini geliştirebilirler.

İrlanda'da dil okulları Dublin, Cork, Galway, Limerick gibi şehirlerde bulunmaktadır. Bu şehirler popüler dil eğitimi destinasyonlarıdır ve öğrencilere çeşitli kültürel deneyimler sunarlar.

İrlanda'da dil eğitimi alarak çalışma izni almak için 25 hafta veya daha uzun süre dil eğitimi almanız gerekmektedir. Ardından, çalışma izni başvurusu yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için dil okulunuzla iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda dil okulları, genellikle İngilizce dil kurslarının yanı sıra hazırlık programları, iş İngilizcesi kursları, sınavlara hazırlık kursları gibi çeşitli dil programları da sunar. Öğrenmek istediğiniz program hakkında okul ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İrlanda'da dil eğitimi alırken konaklama seçenekleri arasında aile yanı konaklama, yurt veya öğrenci evleri gibi seçenekler bulunur. Bu konuda dil okulu ile iletişime geçebilir ve size en uygun konaklama seçeneğini belirleyebilirsiniz.

İrlanda'da dil eğitimi alırken herhangi bir dil seviyesine sahip olabilirsiniz. Dil okulları genellikle başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitim programları sunarlar. Dil seviyenize uygun bir kurs programı seçebilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

ISE Dil Okullari

ISE Dil Okulları

The International School of English (ISE) dil okulu, 1997 yılında İrlanda’da kurulan ve her yıl binlerce uluslararası öğrenciye yüksek[...]

Devamı

ATC Dil Okulları

ATC Dil Okulları

ATC dil okulları 1973 yılında Dublin’de kurulan ve o tarihten beri dünyanın farklı ülkelerinden her yaştan öğrenciye kaliteli İngilizce dil[...]

Devamı

ISI Dublin

ISI Dublin

2001 yılında Dublin’de kurulan dil okulu şehirde bulunan iki kampüsle hizmet vermektedir. ISI Dublin İrlanda’da devlet tarafından tanınan ve bir[...]

Devamı

Dil okulu öğrencileri sınıfta sohbet ediyor

ELI Schools

English Language Institute, piyasada bilinen adıyla ELI, 2017’de kurulmuştur ve Dublin’in yanı sıra Drogheda’da bulunan merkezlerinde yüzlerce[...]

Devamı