CES Dil Okulları

Centre of English Studies, en bilindik adıyla CES, Dublin kuruluşlu bir zincir okuldur. Bugün İrlanda, İngiltere ve Kanada’da toplam 8 merkezde İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1979’da kurulan CES, dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 40 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

2007’de “Star English Language School in Europe” ödülüne layık görülen CES Dil Okulları, aynı ödüle 2008 – 2011 yılları arasında arka arkaya aday gösterilen tek okul olma başarısını da göstermiştir. CES, İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmaktadır ve akredite edilmiştir. CES Ireland ayrıca İrlanda'da MEI kurucu üyesidir.

CES’in İrlanda’da Dublin; Birleşik Krallık’ta Londra, Worthing, Leeds, Oxford, Edinburgh ve Harrogate ile Kanada’da Toronto şehirlerinde bulunan merkezlerinde dil eğitimi alabilirsiniz.

Neden CES’te Dil Eğitimi Almalısınız?

 • Hem aile işletmesine sahip olup hem de zincir okul olma başarısı gösteren CES’in koruduğu butik yapısıyla çözümlere erişimin kolaylığı
 • Birçok ödül kazanmış olması
 • Uluslararası eğitimde 40 yılı aşkın deneyim sahibi olması
 • Sahip olduğu kaliteli eğitim anlayışı ve cana yakın çalışanları ile uluslararası itibar kazanması
 • Dünya çapında 98’den fazla ülkeden gelen öğrencilere sahip olması
 • Tüm merkezlerinde modern tesislerin bulunması
 • Tüm lokasyonlarda en iyi akreditasyonlara sahip olması
 • Resmi IELTS ve Cambridge sınav merkezi olması
 • Rekabetçi fiyat anlayışı
 • Yıl boyu sunulan heyecan verici ve kapsamlı sosyal programlar

Lokasyonlar

İlk olarak İrlanda’nın Dublin şehrinde dil eğitimi vermeye başlayan CES’in Birleşik Krallık’ta Londra, Worthing, Leeds, Oxford, Edinburgh ve Harrogate şehirlerinde okulları bulunuyor. Son olarak Toronto’daki merkezlerini açan CES dil okulları, öğrencilerine dünyanın farklı bölgelerinden gelenlerle birlikte unutulmaz bir dil eğitimi imkânı sunmaktadır.

Dublin:

CES, Dublin’in en gözde mekanları olan Dublin Kalesi, Trinity College, Christchurch Katedrali ve Temple Bar ile aynı cadde üzerinde konumlanmıştır. St. Patrick’s Katedrali, Guinness Deposu, Jameson Viski Müzesi, EPIC Müzesi ve James Joyce merkezi yürüme mesafesindedir. IALC, EAQUALS, MEI ve ACELS tarafından akredite edilen CES, resmi IELTS, Cambridge, Trinity ve OET sınav merkezidir. Tüm toplu taşıma araçları aracılığıyla rahatlıkla erişilebilmektedir. Toplamda 40 sınıf bulunmaktadır.

Londra:

CES London, kozmopolit restoranlara, kafelere, tiyatrolara, sinema ve fantastik Center Court alışveriş merkezine ev sahipliği yapan, şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Wimbledon'da yer almaktadır. British Council ve EAQUALS tarafından akredite edilmiş olup IALC ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. Okul, Londra şehir merkezinden trenle 20 dakika uzaklıktadır. Wimbledon tren istasyonu ve Londra toplu taşıma ulaşım bağlantıları 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Wimbledon's All England Lawn Tenis Kulübü, ünlü tenis müzesi ve Wimbledon Common yürüme mesafesindedir.

Edinburgh:

CES Edinburgh, şehrin en popüler turistik yerleri olan Edinburgh Kalesi, İskoç Parlamentosu ve tarihi Eski Şehir ile çevrilidir. British Council tarafından akredite edilmiştir. IALC ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. İskoçya'nın en popüler caddesi Princes Street, 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Edinburgh şehrinin en iyi galerileri ve müzeleri okul yakınlarında konumlanmıştır.

Oxford:

CES Oxford, Oxford merkezinden sadece kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindeki (10 km) sakin bir köy olan Wheatley'de yer almaktadır. British Council tarafından akredite edilmiştir. IALC ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. Cotswolds'un ünlü ve manzaralı bölgesi yakınlardadır.

Leeds:

CES Leeds Kraliyet Cephaneleri, Harewood Evi, Victoria Quarter, Mısır Borsası’nın yanı sıra Thackeray Müzesi ve Leeds Şehir Sanat Galerisi gibi şehrin en gözde turistik mekanlarıyla çevrilidir. IALC, British Council ve EAQUALS tarafından akredite edilmiştir. Resmi IELTS sınav merkezidir. Leeds canlı bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Ayrıca gelişen bir gece hayatı ve canlı müzik ortamı sunmaktadır. Okul, Leeds'in pek çok restoran, kafe, bar, sinema gibi tesislerin yer aldığı en popüler alışveriş merkezi ile Büyük Tiyatro ve Leeds Opera Binasına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Worthing:

Okul, Worthing'in en güzel plajı ve iskelesine birkaç dakikalık uzaklıktadır. Worthing tren istasyonu 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Brighton, Londra ve Portsmouth şehirlerinden düzenli tren seferleri düzenlenmektedir. Worthing, Brighton'dan 20 dakikalık bir tren yolculuğu mesafesinde bulunurken; Londra'nın merkezinden 90 dakikalık bir tren yolculuğu ile buraya ulaşılabilmektedir. IALC, British Council ve EAQUALS tarafından akredite edilmiştir.

Harrogate:

CES Harrogate, şehrin en gözde turistik yerleri olan Betty'nin Çay Odaları ve Kraliyet Pompa Odası Müzesi ile çevrilidir. Resmi IELTS ve Cambridge sınav merkezidir. British Council tarafından akredite edilmiştir. IALC ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. Okul şehrin ana alışveriş bölgesine, restoranlara, barlara ve kafelere 10 dakika yürüme mesafesindedir. Muhteşem Yorkshire Dales okul yakınlarındadır.

Toronto:

Şehrin göbeğinde rahatça ulaşılabilecek bir konumda bulunan CES Toronto, Eaton's Center alışveriş merkezi ile toplu taşımaya 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Resmi IELTS, Cambridge, CELPIP ve OET sınav merkezidir. IALC ve Languages Canada tarafından akredite edilmiştir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursları

Standart Genel İngilizce Kursu tüm merkezlerde yıl boyunca gerçekleşir. Dersler pazartesiden cumaya her sabah yapılır. Daha sonra öğrenciler öğleden sonraları İrlanda, Birleşik Krallık ve Kanada'nın zengin tarihini ve kültürünü keşfetmek için heyecan verici sosyal programlara katılmak üzere serbesttirler. Bu kurs, öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma ile ilgili becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Öğrenciler kelime dağarcıklarını arttırmak ve dilbilgisi ve yapı anlayışlarını derinleştirmek üzere dilsel bilgileri üzerinde çalışacaklardır. CES'te dersler iletişimsel ve görev tabanlıdır. En güncel teknoloji ve özgün malzemeler eğitim materyali olarak kullanılır.

Tercihe bağlı olarak daha kısa sürede daha hızlı dilini geliştirmek isteyen öğrenciler yoğun programa yönelebilir. Bunun yanı sıra bireysel eksiklikleri kapatmak üzere bire bir ders seçeneği ile grup dersleri kombine edilebilir.

Profesyonel İngilizce Kursları

CES, mümkün olan en kısa sürede en fazla ilerleme kaydetmek isteyenler için bire bir eğitim imkânı sunar. Sunulan profesyonel İngilizce kurslarının her biri, katılımcıların amaçlarını ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler ders detaylarını öğretmenleri ile tekrar tartışma ve gerekirse ders vurgusu ve içeriğini değiştirme fırsatına sahip olacaklardır. Teknik kılavuzların kullanımı, seminerler, konferanslar ve şirket ziyaretleri (istendiğinde) kursun bir parçası olacaktır.

CES merkezlerinde alabileceğiniz profesyonel İngilizce kursları şu alanlarda verilmektedir: Uluslararası hukuk, muhasebe, tıp, moda, perakende, turizm, finans, mühendislik ve havacılık.

İngilizce Sınavlarına Hazırlık Kursları

IELTS ve Cambridge gibi İngilizce sınavlarına hazırlık kursları, üniversite eğitimi almak veya başka bir ülkede çalışmak isteyen öğrenciler için harika bir hazırlık sağlar. CES’in Dublin, Leeds, Harrogate ve Toronto şehirlerindeki okulları resmi IELTS merkezi iken; Leeds dışındaki diğer okullar aynı zamanda resmi Cambridge sınav merkezi özelliğini de taşımaktadır.

İş İngilizcesi Kursları

Bu kursu tercih eden öğrenciler sabahları standart kursu takip eder ve haftada üç gün öğleden sonraları iş İngilizcesi dersi alırlar. İş İngilizcesi dersleri, bir iş ortamında iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Dersler, herhangi bir özel öğrenci grubunun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve öncelikle aşağıdaki alanlara odaklanır:

 • Toplantılar ve müzakereler
 • Sosyalleşme ve seyahat
 • Sözlü ve yazılı sunumlar
 • Rakamları analiz etme ve eğilimleri açıklama
 • Satış/Pazarlama/Reklam
 • Kültürel farklılıkları anlamak
 • Sözlü ve yazılı iletişim

Öğretmenler için Kurslar

Metodoloji ve Dil Geliştirme kursu, anadili İngilizce olmayan, kendi dil becerilerini yenilemek ve farklı öğretim yöntem ve yaklaşımlarını incelemek isteyen İngilizce öğretmenlerine yöneliktir. CLIL kursları ise ana dili İngilizce olmayan, farklı branşlarda öğretmenlik yapan kişilerin dil becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Bu kurslar, öğretmenlere dünyanın pek çok yerinden gelen meslektaşlarıyla fikirlerini tartışmaları ve paylaşmaları için fırsatlar sağlar.

Öğretmenlere yönelik hazırlanan bu kurslar Dublin, Londra, Edinburgh, Worthing ve Leeds merkezlerinde mevcuttur. Ayrıca Dublin, Edinburgh ve Leeds merkezleri resmi CELTA eğitim merkezleridir.

Konaklama Seçenekleri

Konaklama, yurtdışında İngilizce eğitimi alırken edindiğiniz deneyimin gerçekten önemli bir parçasıdır. Ne istediğinize bağlı olarak birçok farklı seçenek bulunmaktadır.

Bazı öğrenciler, yerel kültürle bütünleşebilmek ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için ev sahibi bir ailenin yanında kalmayı tercih etmektedir. Bir diğer konaklama opsiyonu ise üniversitede olduğu gibi, ortak tesislerle birlikte genellikle oda veya apartman bloklarından oluşan yurtlardır.

Ülkeye geldiğinizde kalacak bir yeriniz olduğundan emin olmak için İngilizce kursunuzun başlangıcında okul aracılığıyla en az birkaç haftalık konaklama rezervasyonu yapmak iyi bir fikirdir.

Öğrenci Yurtları

Öğrencilerin ortak yemek pişirme ve sosyalleşme olanaklarına sahip geniş apartman bloklarında sevdikleri üniversite tarzı konaklamalarda yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Tek kişilik, özel banyolu ve standart paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur.

Farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşayacağınız öğrenci yurtları unutulmaz arkadaşlıklar edinmenize, yeni kültürler tanımanıza ve en önemlisi dil becerinizi geliştirmenize fırsat verir. Yurtlarda tek veya çift kişilik odalar olduğu gibi ortak ya da özel banyolu oda seçenekleri de bulunmaktadır.

Aile Yanı

Öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmelerinin en iyi yollarından biri de aile yanında konaklamayı seçmektir. Aileler okul tarafından özenle seçilir ve konaklama birimi çalışanları tarafından düzenli olarak ziyaret edilir. Bu aileler kültürel etkileşimin bir parçası olmak isteyen misafirperver, arkadaş canlısı ve konuşkan insanlardan oluşmaktadır. Tüm CES aile yanı konaklamaları okullara yakındır veya toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gidilip gelinebilecek konumlardadır.

Sosyal Aktiviteler

Her CES okulundaki sosyal ve kültürel program, CES'teki eğitiminizin önemli bir bölümünü oluşturacaktır. Sosyal aktivite programları, öğrencilerin İngilizcesini geliştirmenin harika bir yolu olmanın yanı sıra, geldikleri bu yeni şehri yerel halkın gözünden görmelerini sağlayan ziyaretler ve turlar içerir.

Her okulun, yeni ve heyecan verici aktiviteler bulmaktan sorumlu özel bir “Yellow Shirts” ekibi vardır.

CES’e geldiğinizde katılabileceğiniz aktiviteler şunlar olabilir:

 • İlk gününüzde ücretsiz oryantasyon turu
 • Öğrenim merkezinize yakın müzelere ve sanat galerilerine ziyaretler
 • Tarihi ve doğal güzellikteki alanlara ziyaretler
 • Öğleden sonraları film aktiviteleri
 • Doğa yürüyüşleri
 • Öğleden sonraları futbol – bowling – beyzbol gibi spor aktiviteleri
 • Öğleden sonra dans ve müzik dersleri
 • Gittiğiniz merkezin en popüler tarihi veya turistik bölgelerine Cumartesi veya tam hafta sonu turları

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrencilerimiz yapmış oldukları başvuru ile Türkiye’ye kesin dönüş yapacakları tarihe kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedir. Eğitimine devam eden tüm öğrencilere hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.

Yurt dışında eğitim fiyatının belirlenmesi birçok farklı seçeneğin bir araya getirilmesi ile belirlenmektedir. Yurt dışı dil eğitimi ücreti belirlenirken ülkelere ve kurumlara uygulanan özel indirimler dönemsel olarak değiştiğinden her öğrenciye özel fiyat teklifi hazırlanmalıdır.

Yurt dışı dil okullarından fiyat alırken ihtiyaç duyulan bilgiler:

 • Öğrenci kaç haftalık program istemektedir?
 • Öğrenci hangi ülkede eğitim almak istemektedir?
 • Öğrenci eğitime hangi tarihte başlamak istemektedir?
 • Öğrenci hangi şehirde eğitim almak istemektedir?

Yurt dışında dil eğitimi veren kurumlar ana dili İngilizce olan ülkelerde bulunduğu sürece herhangi bir fark yaratmaz. Ülkeler daha çok bütçeye ve tercihe göre belirlenmelidir.

Yurt dışı dil eğitimde kısa süreli programlarda fiyat olarak Malta en uygun olarak görülürken uzun dönem kayıtlarda İrlanda daha uygun hale gelebilmektedir. Okulların uyguladığı promosyonlar diğer ülkelerinde fiyat olarak çok daha uyguna gelmesine yardımcı olmaktadır.

Çalıştığımız tüm kurumlar özel ve İngilizce geliştirme odaklı kurumlar olduğu için herhangi bir burs imkanı sunmazlar.

Okulların birçoğu yazın öğrenci yoğunlu ve sınırlı kontenjan sebebiyle ekstra ücret talep edebilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar bu ücretleri minimumda tutarak öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır.

1 haftadan 1 yıla kadar tüm eğitim programlarına katılabilirsiniz. Kaç haftalık programlara katılacağınız tamamen sizin tercihinizdir.

Yurt dışına dil eğitimine giden öğrencilere vizeleri konsolosluklar vermektedir. Danışmanlık firmaları vize sürecinde yalnızca eksiksiz ve doğru evrak sunarak vizeden bu sebepten red veya erteleme almamanızı sağlamaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde öğrencilerin sunmaları gereken evrakların hazırlığını en doğru şekilde ÜCRETSİZ yapmaktayız.

Yurt dışında dil eğitimi almak için herhangi bir diplomaya ihtiyacınız yoktur.

Her yaş grubundan öğrenci dil eğitimi alabilir. 30 yaş üstü öğrenciler için isterlerse ayrı programlar dahi sunulmaktadır.

Okullarımızın tamamı konaklama hizmeti sunmaktadır. Eğitim alacağınız kurumdan talep etmeniz durumunda okulunuz ile beraber konaklama ayarlanabilmektedir.

Yasal olarak çalışabildiğiniz 3 ülke bulunmaktadır.

İrlanda: 25 hafta ve üzeri kayıtlarda okul süresince yarı zamanlı ve okul sonrası 8 hafta ekstra tam zamanlı çalışma izni alabilirsiniz.

Malta: 3 aydan uzun süreli kayıtlarda 3. ayınızı tamamladıktan sonra yarı zamanlı çalışma izni sahibi olabilirsiniz.

Avustralya: Haftalık 24 ders yani en az 20 saat ders almanız durumunda yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Çalıştığımız ülkeler arasında bu ülkeler haricinde dil eğitimi alırken yasal olarak çalışabileceğiniz başka bir ülke bulunmamaktadır.

İngilizce’yi en iyi öğrenebileceğiniz ülkeler günlük hayatta sürekli İngilizce konuşmanız gereken yani ana dili İngilizce olan ülkelerdir. Bu ülkelerden bazıları İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Malta’dır.

Yurt dışında dil eğitimi almanın maliyeti, eğitim almayı düşündüğünüz ülkeye ve eğitim almak istediğiniz süreye göre değişkenlik göstermektedir. Öncelikle gideceğiniz ülke ve hafta sayısını belirlemeniz gerekir.

Yurt dışında yabancı dil eğitimine temel seviyeden başlayacak bir öğrenci her beş haftada bir seviye atlayabilir. Ancak bu süre derslere gösterilen katılım oranı, ödevlere ve sınavlara hazırlık sürecine göre öğrenciden öğrenciye değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; temel yabancı dil bilgisine sahip olan bir öğrenci, 12 haftada A1 seviyesinden B1 seviyesine kadar çıkabilir.

Özellikle kısa süreli eğitim düşünüyorsanız, minimum sürede maksimum verimi alabilmek için yoğun program seçimi yapabilirsiniz.

Akademik yıl programlarının içeriği Genel İngilizce’den farklı değildir. Yalnızca süre olarak farklılık bulunur.

Akademik yıl programlarının süresi genellikle minimum 6 aydan başlar, bazı okullarda 9 ay ve üzeri olarak da verilmektedir.

Hiçbir vize başvurusundan önce kesinlikle vize alırsınız veya kesinlikle vize çıkmaz demek kesinlikle doğru bir yaklaşım değildir. Vize başarı oranınızın artması için bütün vize gereklilikleri yerine getirmek, eksiksiz ve doğru belgelerle başvuru yapmak önemlidir.

Dil okullarında ilk gün genellikle oryantasyon etkinlikleriyle geçmektedir. Okulunuzu, öğretmenlerinizi, eğitim alacağınız tesisleri tanımak ve sizin gibi farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle tanışma fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca ilk gününüzde yapılan kısa bir seviye belirleme sınavı sayrsinde aynı seviyede olacağınız öğrencilerle birlikte bir sınıfa yerleştirilmeniz sağlanır.

Bütün dil okullarında eğitiminizi tamamladıktan sonra ulaştığınız en yüksek seviyeye ait bir sertifika sahibi olursunuz.

Öncelikle seçim yaparken, gideceğiniz ülkenin iklimini, şehirlerini, kültürel yapısını, eğitim kurumlarını detaylıca araştırmanız gerekir. Hangi kriterler sizin için önemliyse bunları iyi değerlendirip ona göre bir tercih yapmak daha doğru olur.

Yurt dışında eğitim almak için herhangi bir yaş sınırı yoktur.

İrlanda dil eğitimi almak, İngilizceyi anadili olarak konuşan bir ülkede dil becerilerinizi geliştirmeniz için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, Dublin gibi canlı ve kültürel olarak zengin şehirlerde yaşama şansı da sunar.

İrlanda dil okullarında konaklama fiyatları, şehir ve konaklama seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Genellikle ev paylaşımı veya yurt gibi seçenekler sunulur ve fiyatlar haftalık olarak belirlenir.

İrlanda dil okulu ücretleri, dil eğitimi süresi ve okulun konumuna göre değişir. Ayrıca, kurs tipi ve sınıf boyutu da fiyatları etkileyebilir. Detaylı bilgi için Onedu.com.tr üzerinden ya da ilgili dil okulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, İrlanda dil eğitimi için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Dil eğitimi almak isteyen her yaş grubundan insanlar İrlanda'ya gelerek dil becerilerini geliştirebilirler.

İrlanda'da dil okulları Dublin, Cork, Galway, Limerick gibi şehirlerde bulunmaktadır. Bu şehirler popüler dil eğitimi destinasyonlarıdır ve öğrencilere çeşitli kültürel deneyimler sunarlar.

İrlanda'da dil eğitimi alarak çalışma izni almak için 25 hafta veya daha uzun süre dil eğitimi almanız gerekmektedir. Ardından, çalışma izni başvurusu yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için dil okulunuzla iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda dil okulları, genellikle İngilizce dil kurslarının yanı sıra hazırlık programları, iş İngilizcesi kursları, sınavlara hazırlık kursları gibi çeşitli dil programları da sunar. Öğrenmek istediğiniz program hakkında okul ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İrlanda'da dil eğitimi alırken konaklama seçenekleri arasında aile yanı konaklama, yurt veya öğrenci evleri gibi seçenekler bulunur. Bu konuda dil okulu ile iletişime geçebilir ve size en uygun konaklama seçeneğini belirleyebilirsiniz.

İrlanda'da dil eğitimi alırken herhangi bir dil seviyesine sahip olabilirsiniz. Dil okulları genellikle başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitim programları sunarlar. Dil seviyenize uygun bir kurs programı seçebilirsiniz.İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Dil okulu önünde kız öğrenci

LSI Dil Okulları

LSI Dil Okulları profesyonel eğitmen kadrosu ile 1965’ten bu yana her yıl 116 farklı ülkeden gelen binlerce öğrenciye dil eğitimi hizmeti[...]

Devamı

ILAC International College

ILAC Dil Okulları

Toronto ve Vancouver'daki kampüsleri ile dünyanın en çok ödül alan İngilizce dil okullarından biri olan ILAC, her yıl 75'ten fazla ülkeden[...]

Devamı

Dil okulu öğrencileri sınıfta sohbet ediyor

ELI Schools

English Language Institute, piyasada bilinen adıyla ELI, 2017’de kurulmuştur ve Dublin’in yanı sıra Drogheda’da bulunan merkezlerinde yüzlerce[...]

Devamı

Kaplan dil okulu önünde gençler

Kaplan Dil Okulları

Kaplan dil okulları profesyonel eğitmen kadrosu ve 80 yıllık tecrübesi ile her yıl binlerce öğrenciye dil eğitimi hizmeti vermektedir. 3 farklı[...]

Devamı

EC Dil Okulları

EC Dil Okulları

1991 yılında kurulan EC dil okulları yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, 30 yıla dayanan sektör tecrübesi ve eğitim kalitesi ile[...]

Devamı