35 yılı aşkın tecrübesi ile LAL dil okulları öğrencilerine eğitimin yanı sıra seyahatin de dil eğitiminde ne kadar önemli olduğunu kanıtlamıştır. Öğrencilerin derslere başladığı andan itibaren tüm lokasyonlarda yoğun aktivite programı ile öğrencilerin sosyalleşmeleri ve sürekli olarak İngilizce konuşmaları temel amaç haline getirilmiştir. Birçok farklı lokasyonda merkezi bulunan LAL dil okulları öğrencilerine eşsiz bir İngilizce deneyimi sunmaktadır.

LAL Merkezlerimiz

 • London
 • Torbay
 • Cape Town
 • Fort Lauderdale
 • Malta

Kimler LAL Dil Okullarında Eğitim Alabilir?

Her yaştan öğrenci LAL dil okullarında eğitim alabilmektedir. Tüm lokasyonlarında 8 yaşından itibaren tüm yaş gruplarına yaz okulu ve dil okulu hizmeti vermektedir. İş ingilizcesi, sınava hazırlık, genel ingilizce, yoğun ingilizce gibi birçok farklı program sunan LAL dil okulu öğrencilerin kendi yaş grupları ile eğlenirken İngilizce öğrenebileceği bir ortam yaratmaktadır.

LAL Dil Okullarının Akreditasyonları

LAL dil okulu bulunduğu ülkelerde çeşitli akreditasyonlara sahiptir. Bu akreditasyonlar okulların ne kadar kaliteli bir eğitim verdiğini ve akreditasyon veren kurumlar tarafından düzenli olarak denetlendiğini göstermektedir.

 • İngiltere – British Council, English UK, Cambridge English
 • Malta – ALTO, feltom, eltcouncil, Cambridge English
 • Güney Afrika – Education South Africa, SAYTC, Love Cape Town
 • Amerika – CEA, English US, Cambridge English

LAL Dil Okulu Hizmetleri

LAL dil okulu çalışanları her yaştan öğrenciye 24 saat gözetim hizmeti sunmaktadır. Okula katılan her öğrencinin ücretsiz faydalanabileceği bu program sayesinde okulda veya şehirde öğrencilerimizin yaşayabileceği aksiliklere anında müdahale yetkisi bulunan 24 saat aktif acil hat ve süpervizyon ekibi bulunmaktadır.

Ayrıca genç öğrencilerimiz için okulun havaalanı karşılama ekibi hizmet vermektedir. Öğrenciler havaalanına indiği andan itibaren uçuşlarını ve çıkış sürelerini takip eden LAL dil okulu çalışanları öğrencinin konaklamasına veya okuluna güvenli bir şekilde transferini gerçekleştirmekdir.

LAL Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

LAL dil okulları aile yanı konaklama ve yurt seçeneklerini bulunduğu tüm bölgelerde öğrencilerine sunmaktadır. Uzun yıllardır çalıştıkları aileler LAL öğrencilerine ev sahipliği yaparak onların gelişiminde katkıda bulunmaktadır. Her şehirde anlaşmalı oldukları yurtlar ile öğrencilere daha bağımsız bir konaklama seçeneği de sunan LAL dil okulları her aşamada öğrencilerin memnuniyetini düşünmektedir.

LAL Dil Okullarının Sunmuş Olduğu Dil Programları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • TOEFL/IELTS hazırlık
 • İş İngilizcesi
 • Akademik İngilizce
 • LAL Yaz Kampları

LAL Aktivite Programları

LAL dil okulları öğrencilerine yalnızca İngilizce eğitimi vermekle kalmaz aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşmesi ve derste aldıkları eğitimi pratiğe dökebilmeleri için birçok aktivite programı sunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra bulundukları şehirlerin en önemli lokasyonlarını ziyaret edebilmekte ve sinema, tiyatro, su sporları, barbekü geceleri, hoşgeldin aktiviteleri gibi birçok aktiviteye okul programı çerçevesinde dahil olabilmektedir.

LAL Dil Okulları ve Yaz Okulları

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

EC Dil Okulları

EC Dil Okulları

1991 yılında kurulan EC dil okulları yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, 30 yıla dayanan sektör tecrübesi ve eğitim kalitesi ile[...]

Devamı

Kaplan dil okulu önünde gençler

Kaplan Dil Okulları

Kaplan dil okulları profesyonel eğitmen kadrosu ve 80 yıllık tecrübesi ile her yıl binlerce öğrenciye dil eğitimi hizmeti vermektedir. 3 farklı[...]

Devamı

ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları 27 yıllık tecrübesi 130 farklı programı ve 2 ülkede 6 farklı lokasyonu ile ILSC dil okulları her yıl 100 ülkeden öğrenci[...]

Devamı