Dukes Eğitim Kurumları’nın yaz kursları 2008 yılından bugüne kadar dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencileri eğitim yoluyla buluşturmaktadır. Bu yaz kursları akademik ve sosyal zenginleşme arasında mükemmel dengeyi kuran ödüllü, geleceğe odaklı kurslar sunmaktadır. Dukes Education yaz kursları öğrencilerin var olan potansiyelinin kilidini açar ve öğrencileri uzun vadeli başarıya götürecek bir kıvılcımı ateşler.

Yatılı yaz kursları Canford School ve University of Oxford Colleges’lar da dahil olmak üzere İngiltere’nin en iyi yatılı okullarının bazılarında ve üniversite kolej kampüslerinde eğitimler verilmektedir. Dukes Education öğrencilerinin yaşaması için mükemmel ortamı sağlamak için tüm kampüslerini özenle seçmektedir.

Bugüne kadar 152 ülkeden 14.000’den fazla öğrenciyi Dukes Education yaz kurslarıyla ağırlamış olmaktan gurur duymaktadır. Dukes Education, Birleşik Krallık’taki en çok uluslu öğrenme ortamlarından birini sunmaktadır ve öğrencilerinin her yerden benzer düşünen öğrencilerle tanışması için gerçekten sürükleyici ve çeşitli bir ortam sunmaktadır.

Dukes Education yaz kursları sayesinde öğrencileri ister gelecekteki çalışmalara hazırlamakta, ister 21. Yüzyıl becerilerini geliştirmekte ya da güven inşa ediyor olsun, sağladıkları deneyim öğrencilerin ilerlemesine ve öğrendiklerini eğitimlerinin diğer alanlarına ve ötesine uygulamalarına olanak tanımaktadır. Aynı zamanda öğrencilere gelecekteki hedeflerine ulaşmak için gerekli becerileri vermektedir. Yaz kursları sayesinde öğrencilerine olağanüstü öğrenme deneyimlerini sunmakta kararlılar.

SBC, 15 güç alanından 15’iyle ödüllendirilen ilk çok kampüslü yaz okuludur. British Council teftişi, eğitim kalitesinin önde gelen bir işaretidir. Yönetim, idare, refah, öğretim, sağlık ve güvenlik dahil olmak üzere öğrenci deneyiminin tüm yönlerine bakan ve kapsamlı bir inceleme gerektirir.

SBC, çeşitli akreditasyonlara ve üyeliklere sahiptir. EL Gazette her yıl British Council teftiş sonuçlarına göre sıralamalar yayınlamaktadır. SBC, 2018, 2019, 2020 VE 2021 yıllarında 1 numara seçilmiştir. Ayrıca SBC, English UK ve Young Learners English UK sektör kuruluşlarının bir parçasıdır.

Neden SBC yaz kurslarını tercih etmeliyim?

SBC, İngiltere’nin en iyi birden fazla kampüsüne sahip olan yaz okuludur. EL Gazette’nin British Council teftiş sonuçlarına göre her yıl hazırlamış olduğu sonuçlara göre 2018, 2019, 2020 ve 2021’de 1 numara olmuştur. Geniş alan yelpazisi ve yaz kampları çeşitleri ile size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

SBC yaz kurslarında öğrenciler ne kazanır?

Gelecekteki Eğitiminiz İçin Hazırlanın

Oxford ve Cambridge College kursları, öğrencilere seçtikleri konuyu ileriki eğitimlerinde çalışmanın nasıl bir şey olacağına dair fikir verir. Bu sayede ileriye dönük bir eğitim kariyeri için ilk adımı atmış olabilirsiniz.

SBC öğrencileri, akademisyenler tarafından tasarlanan ve önde gelen profesyoneller tarafından da geliştirilen dersler, seminerler ve eğitimler dahil olmak üzere çeşitli üniversite tarzı öğretim yöntemlerini deneyimleme fırsatına sahip olurlar.

İngilizce Dil Becerilerinizi Geliştirin

İngilizce yaz kursları her seviyedeki öğrencileri desteklemek için tasarlanmıştır. Dinamik ve sürükleyici öğrenme ortamları aracılığıyla programların ekip çalışması ve liderlik becerileri yoluyla öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmesi amaçlanır. Ayrıca öğrencilerin İngilizce anlayışlarını ve İngilizceyi kullanma konusundaki güvenlerini geliştirmek önceliklidir.

İlham Veren Akademisyenlerden Öğrenin

Alan öğretmenleri kendi alanları hakkında tutkulu ve bilgilerini eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde öğrencilere aktarmaktadırlar.

Daha büyük öğrencilerimiz endüstri deneyiminden ve konuk derslerinden yararlanabilirler. Bu özel etkinlikler, öğrencileri seçtikleri kariyer yolları hakkında bilgilendirmeye yardımcı olur ve onların gerçek dünyadaki uygulamalarına ilişkin paha biçilmez bir içgörü sağlar.

Güven Oluşturun

Öğretmenler genellikle öğrencilerin ilk geldikleri günden kurslarının sonuna kadar güvenlerindeki ölçülemez büyümeyi tanımlarlar. Bu hayat değiştiren deneyimler, öğrencilerin bağımsızlıklarını teyit etmeye ve onları geleceklerine hazırlamaya yardımcı olur.

Öğrencilerin çoğu her zamanki sosyal alanlarından çıkma ve daha özgün versiyonlar haline gelme şansı edinerek kurs süresinde zamanlarını olumlu olarak yansıtırlar.

21. Yüzyıl Becerilerini Geliştirin

21. Yüzyıl becerileri günümüzde çok önemlidir. Öğrencilere yalnızca başarılı bir öğrenme için temel sunmakla kalmaz, aynı zamanda sınıf dışında ve kariyerlerinde geleceklerini etkileyebilirler ve şekillendirebilir. Kurslar aşağıdakileri geliştirmeyi amaçlamaktadırlar.

 • Öğrenme Becerileri: Eleştirel düşünme, iletişim, iş birliği ve yaratıcılık.
 • Yaşam Becerileri: Esneklik, inisiyatif, sosyal beceriler, üretkenlik ve liderlik.

Anlamlı Bağlantıları Oluşturun

Bir SBC deneyimi, öğrencilere dünyanın dört bir yanından akranlarıyla bağlantı kurmaları için benzersiz bir fırsat sunar. Farklı bir öğrenme ortamının sağlandığından emin olmak için uyrukların sayısı dikkatle izlenmektedir. Bu birçok genç öğrencinin ufkunu genişletmeye yardımcı olur.

SBC deneyimi

Akademik Zenginleştirme:

SBC’de etkili öğrenmenin müfredatın ötesine geçtiğine inanılır. Öğrencilere yeni becerileri aktif olarak kullanma fırsatı sunulur ve onları sürekli olarak kendilerine meydan okumaları için teşvik ederler. Tartışmalar, dersler, münazaralar ve sunumlar yoluyla, öğrenmeleri ile merak uyandırmaları ve bağlantı kurmaları sağlanır. Daha küçük sınıflarla, öğrencilere teoriyi pratiğe dökmeleri için alan sağlanır. Öğrencilerin eleştirel düşünme, liderlik, iletişim ve ekip çalışması gibi temel becerileri geliştirmelerini sağlamak, profesyonel bir çalışma ortamında her gün uygulananları yansıtma gibi edinimleri olur.

Sosyal Programlar:

Her akşam SBC ekipleri öğrencileri bir araya getirmek ve bu öğrencileri kabuklarından çıkarmak için tasarlanmış etkinlikler ve sağlıklı yaşam etkinlikleri düzenler. En önemlisi de öğrenciler eğlenirken temel ekip çalışması ve iletişim becerilerini geliştireceklerdir. Deneyimin bu kısmı öğrencilerin ders gruplarının dışındaki akranlarıyla sosyalleşmelerini sağlar ve okullarında bir topluluk duygusu oluşturur.

Her lokasyonda ebeveyn izniyle öğrencileri akranlarıyla kısa süreliğine keşfetme fırsatı bularak artan bağımsızlıklarını geliştirmeye teşvik ediyoruz.

Kültürel Ziyaretler:

Yatılı kurslar sırasında öğrenciler kendilerini yerel kültüre kaptırmak için çevrelerinde gezilere çıkarlar. Geziler, müzelere, sanat galerilerine, yerel cazibe merkezlerine ve tema parklarına yapılan ziyaretleri içerebilir.

Öğrencilere mümkün olan en iyi deneyimi sunduklarından emin olmak için her yıl gezileri gözden geçirmektedirler. Bu nedenle yeni fırsatlara bağlı olarak geziler ve aktiviteler yıldan yıla değişebilir.

Topluluk Hissi:

Çocuklarınız ister SBC yurtlarında kalsın ister SBC yurtlarında kalmasınlar, tüm öğrenciler sıcak ve kapsayıcı bir atmosferden yararlanır. Güçlü bir topluluk hissi yaratmak için SBC ekibi çok çalışmaktadır. Bu sayede öğrencilerin SBC ailesinin bir parçası ve desteklenmiş hissetmelerini sağlıyoruz.

Refah personelinden oluşan ekipler öğrencilerin geçirdikleri süre boyunca kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlamak için her zaman hazır ve öğrencilerin kaldıkları süre boyunca karşılaştıkları her türlü zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olurlar.

Çalışanlar:

Yaz okullarının tam kalbinde, dünyanın dört bir yanından gençlerle çalışma konusunda amansız bir coşku ve tutku duygusuna sahip bir ekip vardır. Açık fikirli ve şefkatli ekip, hızla anlamlı bağlar kurabilir ve gençleri rahatlatma konusunda doğaldır. Her bir öğrenciyi tanımak ve içlerindeki en iyiyi ortaya çıkarmak konusunda eşsiz bir yetenekleri vardır.

Çalışanlarımız, genç öğrencilere en iyi yaz deneyimini sağlama ortak hedefinde birleşmişlerdir.

SBC lokasyonları

152 ülkeden 14.000 öğrenci deneyimi ile olağanüstü öğrenme deneyimi.

 • Cambridge
 • Earlscliffe
 • Berkshire
 • Oxford
 • Rochester
 • Canford
 • Twyford

SBC kampüsleri

SBC kursları, Birleşik Krallık'taki en saygın okul ve kolej yerlerinden bazılarında düzenlenir. Kampüslerin her biri, öğrencinin bireysel hedeflerine ve sonuçlarına uygun benzersiz bir deneyim sunar.

Twyford School | 8-12 yaş

Çocukların öğreneceği, yeni uluslararası arkadaşlar edineceği ve çeşitli heyecan verici etkinliklere ve gezilere katılacağı güvenli, besleyici ve eğlenceli bir ortamda evden uzakta ilk kez deneyimler için harika bir seçenek olacaktır.

Canford School | 11-15 yaş

Çok çeşitli başlangıç kurslarıyla İngilizce dil becerilerini geliştirmek ve olağanüstü olanaklara sahip büyüleyici bir konumda yeni arkadaşlar edinmek isteyen öğrenciler için idealdir.

Headington School | 13-16 yaş

Oxford'da yer alan bu, bir dizi heyecan verici aktiviteye katılarak, benzer düşünen öğrencilerle heyecan verici ve yenilikçi akademik kurslar deneyimlemek isteyen gençler içindir.

Earlscliffe School | 13-17 yaş

Uluslararası bir ortamda spor, kültürel ve yaratıcı faaliyetlerin dengesinin tadını çıkarırken, bir dizi çağdaş, heyecan verici ve ileri görüşlü kurslar aracılığıyla iletişim, iş birliği ve eleştirel analiz gibi temel beceriler kazanmak isteyen hırslı öğrenciler için uygundur.

Rochester Independent Koleji | 13-17 yaş

Sanat, film ve moda gibi bir dizi yaratıcı projeyi keşfetme ve İngilizce dil becerilerini geliştirme fırsatı sunan bireysellik, çeşitlilik ve esnekliğe odaklanan bir İngiliz yatılı okul ortamı arayan, yaratıcı fikirlere sahip öğrenciler için en iyisi.

Cambridge Koleji | 15-17 yaş

Konuya özgü çalışmayı profesyonel deneyimlerle birleştirmek isteyen aday öğrenciler için; Cambridge şehrinde bulunan gelecekteki kariyer beklentilerine fayda sağlamak için temel beceriler geliştirmekte güzel bir şans olacaktır.

Oxford Koleji | 16-17 yaş

Gelecekteki başarıya hazırlanmak ve seçtikleri konuyu bir dizi ilgi çekici ders, eğitim ve endüstri atölye çalışması aracılığıyla keşfederken, prestijli Oxford Üniversitesi'nin otantik tadına varmak isteyen hırslı öğrenciler için uygundur.

Günlük Kamplar | 6-12 yaş

Oxford ve Londra'daki yerel İngiliz çocuklarla bütünleşme fırsatı ile 40'tan fazla aktiviteden oluşan aksiyon dolu bir programı İngilizce eğitimiyle birleştiren uluslararası öğrenciler için en iyisi.

SBC’nin sunduğu yaz okulu seçenekleri

SBC’de her öğrencinin ihtiyacına ve ilgilendiği alanlara yönelik bir kurs seçme imkanı bulunur. Öğrenciler genel ingilizce, akademik ve günlük kamp seçeneklerinden kendilerine uygun olan kamp seçeneğini seçebilirler.

Akademik yaz kursları

Yaz okulları, çocuğunuzun eğlenceli ve güvenli bir ortamda kendini keşfetmesi ve meydan okuması için harika bir yerdir. İster gelecekteki eğitimlere hazırlanmak, ister çocuğunuzu İngilizce konuşulan bir ortama alıştırmak veya güçlü arkadaşlıklar kurmak olsun, yetenekli ve kendini işine adamış öğretmenlerle çocuğunuzun hedeflerine ulaşmasına destek olunur.

Aşağıda bulunan akademik kursları inceleyebilirsiniz.

 • Mimarlık Alanı
 • Sanat ve Tasarım Alanı
 • İşletme Alanı
 • Mühendislik Alanı
 • Çevre Alanı
 • Tarih Alanı
 • Uluslararası İlişkiler Alanı
 • Hukuk Alanı
 • Liderlik Alanı
 • Matematik Alanı
 • Doktorluk Alanı
 • Psikoloji Alanı
 • Politika ve Ekonomi Alanı
 • Bilim Alanı

SBC yaz okulu fiyatları

SBC fiyatları seçmiş olduğunuz alan ve hafta sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda programlarda bazı dil yeterlilikleri beklenmektedir. Detaylı fiyat bilgisi ve başvuru şartları için bizimle iletişime geçin.

 • Eton College – Yapay zeka alanı – 2 haftalık akademik program: 5.200 GBP
 • Oxford College – Mühendislik alanı – 2 haftalık akademik program: 5.995 GBP
 • Cambridge College – Psikoloji alanı – 2 haftalık akademik program: 4.900 GBP

Günlük kamplar

6-12 yaş arası uluslararası öğrencilere yönelik İngilizce Gündüz Kampları, Birleşik Krallık'ın en iyi bağımsız okullarından bazılarında gerçekleştirilir. Ultimate Activity Camps ile ortaklaşa sunulan günlük kamplar, aksiyon dolu bir aktiviteyi birleştiren İngilizce eğitimi programlarıdır. Kurslar, uluslararası öğrencileri yerel İngiliz çocuklarla kaynaştırmak, birlikte etkinliklere katılmalarını, spor, sanat ve macera sevgilerini paylaşmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Öğrencinin güvenliği ve huzuru

Öğrencilerin güvenliği ve refahı bir numaralı önceliktir. Tüm çalışanların, gönüllülerin ve ziyaretçilerin uymakla yükümlü olduğu kapsamlı bir Koruma ve Çocuk Koruma Politikası ve prosedürleri mevcuttur.

Tüm personele, öğrencilerin SBC ile okurken kendilerini güvende, emniyette, değerli ve saygın hissetmelerini sağlamak için kapsamlı eğitimler verilmiştir. Öğrenciler, her evin özel bir Aile Velisi ve yatılı personelden oluşan bir ekip tarafından yönetildiği güvenli ve konforlu pansiyonlarda ağırlanır. Personel ekipleri, yüksek kaliteli pastoral destek sağlamak için her zaman hazırdır ve günde 24 saat nöbette kalırlar.

Öğrenci sesi aynı zamanda öğrencinin deneyiminde de yoğun bir şekilde yer alır, öğrencilere bu sesi savunarak kendi deneyimlerini şekillendirmeleri için güç verirler. SBC, öğrenci geri bildirimlerine yanıt verme konusunda kararlıdır ve sağlamaya devam etmelerine yardımcı olan öğrenciler tarafından yürütülen girişimler de memnuniyetle karşılanır.

Onedu ile SBC yaz kampları süreci

Onedu Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık ile birlikte SBC’de size uygun olan yaz kampını bularak yurtdışındaki eğitim sayfanızı aralayabilir ve devam ettirebilirsiniz. Onedu SBC’nin resmi kayıt ofisi olmakla birlikte sizlerden herhangi bir danışmanlık ücreti almayacaktır. Okul paket programları geçerli olup fiyatlarda zaman zaman değişiklik olabilmektedir. Danışmanlar başvuru için tüm süreci sizin için kolaylaştırarak size yol gösterici nitelikte olacaktır. Başvuru için ilk etapta pasaport ve başvuru formunun olması yeterli olmaktadır. Sizler de SBC’nin kamplarından yararlanıp size uygun olan programı seçmek isterseniz Onedu ile iletişime geçin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Els dil okullarında ders veren eğitmen ve öğrenciler

InvestIN

InvestIN, dünyanın en rekabetçi ve tercih edilen sektörlerinden bazılarına girmeyi isteyen öğrencilere sürükleyici kariyer deneyimleri sunan[...]

Devamı

LAL Dil Okulları

LAL Dil Okulları

35 yılı aşkın tecrübesi ile LAL dil okulları öğrencilerine eğitimin yanı sıra seyahatin de dil eğitiminde ne kadar önemli olduğunu[...]

Devamı

EC Dil Okulları

EC Dil Okulları

1991 yılında kurulan EC dil okulları yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere, 30 yıla dayanan sektör tecrübesi ve eğitim kalitesi ile[...]

Devamı

Malta denizden manzara

Malta Yaz Okulları

Öğrencilerimizin İngilizce öğrenirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesi ve dil eğitimini sevmesi bu kurumların en temel amacıdır. Yüksek[...]

Devamı