Ace English dil okulları 2012 yılından bu yana hızlı bir büyüme göstererek Malta’nın tercih edilen okulları arasına girmiştir. Malta’nın merkezi bölgesi olan St. Julian’s, Paceville’de Bay Street adındaki alışveriş merkezinin üst katında bulunmaktadır. Özellikle butik ve modern yapısıyla Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere birçok imkan sunmakta olan ACE English Malta, yeni bir dinamik eğitim ortamı türünü temsil etmektedir.

Neden ACE English Dil Okullarında Eğitim Almalısınız?

 • Farklı kurumlardan sertifika ve akreditasyon
 • Son teknoloji eğitim
 • Profesyonel öğretmen kadrosu
 • Farklı kurs seçenekleri

ACE English dil okulunun sunmuş olduğu kurslarda tüm öğrenciler, İngilizce’yi öğrenmeyi eğlenceli hale getiren nitelikli, kendini işine adamış ve profesyonel bir grup olan öğretmenlerden bireysel ilgi görürler. Ayrıca ACE English dil okulunda size her zaman destek olabilecek çok dilli personel ve ofis yönetimi üyeleri mevcuttur.

Lokasyonlar

ACE English, Malta'nın önde gelen turizm merkezi St. Julian's'ın tam kalbinde bulunan Bay Street Kompleksi'nde yer almaktadır. Başlangıçta bir balıkçı köyü olan bölge, daha sonra varlıklı yerel halkın yazlık konutuna dönüşmüş ve şimdi adanın en lüks ve rağbet gören yerleşim bölgelerinden biri haline gelmiştir.

Paceville'e yürüme mesafesinde olan bu köy, eski konutlarının ve tekne evlerinin bazılarını hâlâ korumaktadır. Küçük koy, çok sayıda renkli Malta teknesine hala ev sahipliği yapmaktadır. St Julian's, her yaştan ve her kesimden insan için bir köydür.

Bay Street Kompleksindeki mağazalar, Malta'da haftanın 7 günü sabah 10'dan akşam 22'ye kadar açık olan dükkanlardır. Bu nedenle dil eğitiminin yanı sıra eğlenceyi de yanında sunar.

Kurs Seçenekleri

ACE English dil okulu her ihtiyaca yönelik kurs seçenekleriyle sizi bekliyor. Size uygun kurs seçeneklerini belirleyebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda yer alan kurs seçeneklerini inceleyebilirsiniz;

 1. Genel İngilizce: Her seviyeye uygun olan, dilde akıcılığa ulaşmak isteyen öğrenciler tarafından en çok tercih edilen.
 2. Yoğun İngilizce: Daha yoğun çalışmak isteyen öğrenciler için Genel İngilizce kurslarına her hafta ek 10 ders olacak şekilde konuşma ağırlıklı dersler eklenerek dil gelişiminizi daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.
 3. Özel Odak Programları: Belirli alanlarda gelişim sağlamak isteyen öğrencilerin katılabileceği bu programlarla 1 ila 10 hafta arası Şehirde İngilizce, İş İngilizcesi veya Akademik İngilizce alanlarında özel eğitim alabilirsiniz.
 4. Sınavlara hazırlık kursları: Cambridge / IELTS / TOEFL / TOEIC sınavları için özel olarak hazırlanan bu kursları tamamlayıp gireceğiniz sınavlarda başarıya ulaşın.
 5. Aile ve Çocuk Eğitimi: Bu aile programının amacı, çocuklara ebeveynleri ile aynı zamanda İngilizce öğrenme fırsatı vermek, hem ebeveynler hem de çocuklar aynı saatlerde ve aynı okulda ders alarak benzersiz bir aile çalışması tatil bağı yaratmaktır.
 6. Junior Eğitimi: 8-17 yaş arasında Malta’da dil eğitimi görmek isteyen gençlerin eğlenerek İngilizce öğrenmesini sağlayan çeşitli aktivitelari de içeren program.
 7. Öğretmen Eğitimi: Kişiselleştirilmiş bire bir ders olarak rezerve edilebilir veya fırsattan yararlanmak isteyen bir öğretmen grubu (meslektaşlar, iş arkadaşları veya sadece eğitim alanında birlikte çalışan arkadaşlar) için de rezerve edilebilir.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci yurdu, aile yanı ve apart otel seçenekleri ile standart konaklamanın haricinde ekstra olarak tek, iki ya da üç kişilik oda gibi seçenekleri ile geniş bir konaklama yelpazesi arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

ACE English Yaz Okulları

 • Malta Yaz kampı 12-17 yaş

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrencilerimiz yapmış oldukları başvuru ile Türkiye’ye kesin dönüş yapacakları tarihe kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti almaya devam etmektedir. Eğitimine devam eden tüm öğrencilere hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.

Yurt dışında eğitim fiyatının belirlenmesi birçok farklı seçeneğin bir araya getirilmesi ile belirlenmektedir. Yurt dışı dil eğitimi ücreti belirlenirken ülkelere ve kurumlara uygulanan özel indirimler dönemsel olarak değiştiğinden her öğrenciye özel fiyat teklifi hazırlanmalıdır.

Yurt dışı dil okullarından fiyat alırken ihtiyaç duyulan bilgiler:

 • Öğrenci kaç haftalık program istemektedir?
 • Öğrenci hangi ülkede eğitim almak istemektedir?
 • Öğrenci eğitime hangi tarihte başlamak istemektedir?
 • Öğrenci hangi şehirde eğitim almak istemektedir?

Yurt dışında dil eğitimi veren kurumlar ana dili İngilizce olan ülkelerde bulunduğu sürece herhangi bir fark yaratmaz. Ülkeler daha çok bütçeye ve tercihe göre belirlenmelidir.

Yurt dışı dil eğitimde kısa süreli programlarda fiyat olarak Malta en uygun olarak görülürken uzun dönem kayıtlarda İrlanda daha uygun hale gelebilmektedir. Okulların uyguladığı promosyonlar diğer ülkelerinde fiyat olarak çok daha uyguna gelmesine yardımcı olmaktadır.

Çalıştığımız tüm kurumlar özel ve İngilizce geliştirme odaklı kurumlar olduğu için herhangi bir burs imkanı sunmazlar.

Okulların birçoğu yazın öğrenci yoğunlu ve sınırlı kontenjan sebebiyle ekstra ücret talep edebilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar bu ücretleri minimumda tutarak öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır.

1 haftadan 1 yıla kadar tüm eğitim programlarına katılabilirsiniz. Kaç haftalık programlara katılacağınız tamamen sizin tercihinizdir.

Yurt dışına dil eğitimine giden öğrencilere vizeleri konsolosluklar vermektedir. Danışmanlık firmaları vize sürecinde yalnızca eksiksiz ve doğru evrak sunarak vizeden bu sebepten red veya erteleme almamanızı sağlamaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde öğrencilerin sunmaları gereken evrakların hazırlığını en doğru şekilde ÜCRETSİZ yapmaktayız.

Yurt dışında dil eğitimi almak için herhangi bir diplomaya ihtiyacınız yoktur.

Her yaş grubundan öğrenci dil eğitimi alabilir. 30 yaş üstü öğrenciler için isterlerse ayrı programlar dahi sunulmaktadır.

Okullarımızın tamamı konaklama hizmeti sunmaktadır. Eğitim alacağınız kurumdan talep etmeniz durumunda okulunuz ile beraber konaklama ayarlanabilmektedir.

Yasal olarak çalışabildiğiniz 3 ülke bulunmaktadır.

İrlanda: 25 hafta ve üzeri kayıtlarda okul süresince yarı zamanlı ve okul sonrası 8 hafta ekstra tam zamanlı çalışma izni alabilirsiniz.

Malta: 3 aydan uzun süreli kayıtlarda 3. ayınızı tamamladıktan sonra yarı zamanlı çalışma izni sahibi olabilirsiniz.

Avustralya: Haftalık 24 ders yani en az 20 saat ders almanız durumunda yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Çalıştığımız ülkeler arasında bu ülkeler haricinde dil eğitimi alırken yasal olarak çalışabileceğiniz başka bir ülke bulunmamaktadır.

İngilizce’yi en iyi öğrenebileceğiniz ülkeler günlük hayatta sürekli İngilizce konuşmanız gereken yani ana dili İngilizce olan ülkelerdir. Bu ülkelerden bazıları İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Malta’dır.

Yurt dışında dil eğitimi almanın maliyeti, eğitim almayı düşündüğünüz ülkeye ve eğitim almak istediğiniz süreye göre değişkenlik göstermektedir. Öncelikle gideceğiniz ülke ve hafta sayısını belirlemeniz gerekir.

Yurt dışında yabancı dil eğitimine temel seviyeden başlayacak bir öğrenci her beş haftada bir seviye atlayabilir. Ancak bu süre derslere gösterilen katılım oranı, ödevlere ve sınavlara hazırlık sürecine göre öğrenciden öğrenciye değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; temel yabancı dil bilgisine sahip olan bir öğrenci, 12 haftada A1 seviyesinden B1 seviyesine kadar çıkabilir.

Özellikle kısa süreli eğitim düşünüyorsanız, minimum sürede maksimum verimi alabilmek için yoğun program seçimi yapabilirsiniz.

Akademik yıl programlarının içeriği Genel İngilizce’den farklı değildir. Yalnızca süre olarak farklılık bulunur.

Akademik yıl programlarının süresi genellikle minimum 6 aydan başlar, bazı okullarda 9 ay ve üzeri olarak da verilmektedir.

Hiçbir vize başvurusundan önce kesinlikle vize alırsınız veya kesinlikle vize çıkmaz demek kesinlikle doğru bir yaklaşım değildir. Vize başarı oranınızın artması için bütün vize gereklilikleri yerine getirmek, eksiksiz ve doğru belgelerle başvuru yapmak önemlidir.

Dil okullarında ilk gün genellikle oryantasyon etkinlikleriyle geçmektedir. Okulunuzu, öğretmenlerinizi, eğitim alacağınız tesisleri tanımak ve sizin gibi farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle tanışma fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca ilk gününüzde yapılan kısa bir seviye belirleme sınavı sayrsinde aynı seviyede olacağınız öğrencilerle birlikte bir sınıfa yerleştirilmeniz sağlanır.

Bütün dil okullarında eğitiminizi tamamladıktan sonra ulaştığınız en yüksek seviyeye ait bir sertifika sahibi olursunuz.

Öncelikle seçim yaparken, gideceğiniz ülkenin iklimini, şehirlerini, kültürel yapısını, eğitim kurumlarını detaylıca araştırmanız gerekir. Hangi kriterler sizin için önemliyse bunları iyi değerlendirip ona göre bir tercih yapmak daha doğru olur.

Yurt dışında eğitim almak için herhangi bir yaş sınırı yoktur.İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Çok uygun fiyatlı dil okulları Malta'da! Ilıman iklimi, muhteşem sahilleri ve tarihi mimarisiyle Malta, Akdeniz’de yer alan huzurlu, sakin ve bir[...]

Devamı

ESE Dil Okulu

ESE Dil Okulu

1996 yılında kurulan ESE dil okulu, ingilizce dil eğitimi sektöründe kısa sürede tanınır olmaya başlamıştır ve uluslararası kabul görmüş bir[...]

Devamı

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Kanada, yüksek yaşam standartları, düzenli şehir yapıları ve muhteşem doğal güzellikleriyle yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden[...]

Devamı

ISE Dil Okullari

ISE Dil Okulları

The International School of English (ISE) dil okulu, 1997 yılında İrlanda’da kurulan ve her yıl binlerce uluslararası öğrenciye yüksek[...]

Devamı