BİZE ULAŞIN
Whatsapp:

Georgian College, yerel ve uluslararası işverenlerle en iyi ortaklıkları çeker ve öğrenci iş deneyiminde liderdir. Ontario'nun merkezindeki yedi kampüste en son teknolojiyle donatılmış tesislerde 100'den fazla program sunuyor.

Diploma programları, yüksek lisans programları, üniversite diploma programları, yüksek lisans çalışmaları sunuyoruz. Programlarımızın çoğunda ücretli iş yerleşimleri, öğrenirken ve üst düzey işverenlerle bağlantı kurarken kazanmanıza olanak tanır. Ayrıntılı kariyer tavsiyesi, özel ders, öğrenme stratejileri ve rehberlik sunan Georgian College, başarılı olmanız için gereken desteği sunar.

georgian college applied arts and technology campus

Ontario’da Yaşam

Ontario, fırsat eyaleti olarak bilinir. Kanada ve Ontario'da yeni işlerin birçoğu açılıyor, ancak hızla dolduruluyorlar. Bununla birlikte, Ontario'da (güney) yaşamanın avantaj avantajlarından biri, ABD sınırının çok yakın olmasıdır, bu yüzden Kanada'da yaşayabilirve dilediğiniz zaman Amerika Birleşik Devletleri'ni ziyaret edebilirsiniz.

Kabul Şartları

Undergraduate First Year Students:

Sertifikalar ve Kolej Diploması

Tüm belgelerin ve akademik kayıtların orijinal veya tasdikli kopyaları başvuruya eklenmelidir. Başvuru sahiplerinin mezuniyet belgelerini, alınan konuları ve alınan notları göstermeleri gerekmektedir. İngilizce olmayan belgeler için, onaylı tercüme edilmiş kopyalar sağlanmalıdır. Bazı programların portföyler, niyet mektupları ve diğer gereksinimler gibi seçim gereksinimleri olduğunu unutmayın.

Lisans Transferi Öğrencileri:

Yüksek Lisans Sertifikaları

Tüm belgelerin ve akademik kayıtların orijinal veya tasdikli kopyaları başvuruya eklenmelidir. Başvuru sahiplerinin bir Kolej veya Üniversite mezunu, alınan konular ve alınan notları göstermeleri gerekmektedir. Çalışma / gönüllü / staj deneyimlerini özetlemek ve başvuru nedenlerini belirten bir niyet mektubu. İngilizce olmayan belgeler için, onaylı tercüme edilmiş kopyalar sağlanmalıdır. Bazı programların portföyler, niyet mektupları ve diğer gereksinimler gibi seçim gereksinimleri olduğunu unutmayın.

Başvuru Tarihleri

Eylül için 1 Mayıs'tan önce, Ocak için 1 Ekim’den önce ve Mayıs için 1 Mart öncesi önerilir. Son derece rekabetçi programlar için son tarih, tüm girişler için 1 Şubat'dır.

DEGREES

  • Business and Management 
  • Computer Studies 
  • Engineering Technology 
  • Design and Visual Arts 
  • Health and Wellness Studies 
  • Community Safety & Human Services 
  • Liberal Arts

Georgian College Fiyatları

Diploma: 13,500 – 14,500 CAD
Degree: 16,500 – 18,500 CAD
Graduate certificate: 16,500 – 20,000 CAD

Hemen Başvur

Diğer Kanada Üniversitelerimizi De İnceleyin

Referanslarımız