BİZE ULAŞIN
Whatsapp:

ELS Dil Okulları

50 yılı aşkın süredir hizmet veren ELS dil okulları toplamda 1.2 milyon öğrenciye İngilizce eğitimi vererek bu alanda ne kadar profesyonel olduğunu kanıtlamıştır. ELS dil okulları Amerika ve Kanada ülkelerinde 44 farklı şehirde hizmet vermektedir.

Okulların büyük bir kısmı üniversite kampüslerinde bulunmaktadır. Öğrenciler bu sayede Amerikalı öğrenciler ile etkileşimde bulunarak pratik yapma imkanı elde etmektedir. ELS dil okulları dünya genelinde 500’den fazla üniversite ile anlaşmalıdır. Bu anlaşmalar sayesinde öğrenciler belirli bir seviye İngilizce eğitimi aldıktan sonra üniversitelere direkt geçiş hakkı elde ederler.

ELS Dil Okulları ile Danışmanlık Verdiğimiz Ülke ve Şehirler

Amerika Dil Okulları

EyaletŞehir
MA Boston
OH Bowling Green
NC Charlotte
IL Chicago
OH Cincinnati
OH Cleveland
IL DeKalb
IN Fort Wayne
ND Grand Forks
MI Grand Rapids
HI Honolulu
TX Houston
IN Indianapolis
TN Johnson City
CA La Verne
FL Melbourne
FL Miami
WI Milwaukee
SC Myrtle Beach
TN Nashville
NY New York - Hofstra
NY Manhattan
NY New York - Riverdale
OK Oklahoma City
FL Orlando
PA Philadelphia
PA Philadelphia - West Chester
OR Portland
KY Richmond
LA Ruston
CA San Diego
CA San Francisco - North Bay
CA Santa Monica
CA Santa Rosa
WA Seattle
CA Silicon Valley
MO St. Louis
MN St. Paul
FL St. Petersburg
FL Tampa
NJ Teaneck
CA Thousand Oaks

Kanada Dil Okulları

EyaletŞehir
Ontario Toronto
British Columbia Vancouver

ELS’nin Sunmuş Olduğu Dil Programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • TOEFL / IELTS hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce

ELS Akademik

ELS dil okullarında öğrenciler akademik İngilizce eğitimi sayesinde üniversite, sertifika, yüksek lisans programlarına sınavsız direkt geçiş hakkı elde edebilmektedir. ELS dil okullarında bulunan 12 İngilizce seviyesinde 9 ve üzerinde bulunan öğrenciler üniversiteler tarafından İngilizce yeterliliği sağlanmış olarak görülmekte ve herhangi bir TOEFL / IELTS sınav sonucu aranmamaktadır.

ELS Aktivite Programları

ELS dil okulları öğrencilerine yalnızca İngilizce eğitimi vermekle kalmaz aynı zamanda öğrencilerin sosyalleşmesi ve derste aldıkları eğitimi pratiğe dökebilmeleri için birçok aktivite programı sunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra bulundukları şehirlerin en önemli lokasyonlarını ziyaret edebilmekte ve sinema, tiyatro, su sporları, barbekü geceleri, hoşgeldin aktiviteleri gibi birçok aktiviteye okul programı çerçevesinde dahil olabilmektedir.

ELS Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

ELS dil okulları aile yanı konaklama ve yurt seçeneklerini bulunduğu tüm bölgelerde öğrencilerine sunmaktadır. Uzun yıllardır çalıştıkları aileler ELS öğrencilerine ev sahipliği yaparak onların gelişiminde katkıda bulunmaktadır. Her şehirde anlaşmalı oldukları yurtlar ile öğrencilere daha bağımsız bir konaklama seçeneği de sunan ELS dil okulları her aşamada öğrencilerin memnuniyetini düşünmektedir.

Hemen Başvur

Diğer Dil Okullarımızı Da İnceleyin

Referanslarımız