BİZE ULAŞIN
Whatsapp:

ETKİNLİKLER

Her haftasonu farklı etkinlikler!

Onedu yurt dışı Eğitim Danışmanlık olarak bir çok farklı etkinlik sunarak öğrencilerimizin keyifli ve mutlu bir eğitim geçirmesini sağlıyoruz. Bir çok farklı kültürden gelen öğrencilerimizin katıldığı bu etkinlikler her hafta sonu olmakla beraber kayıtlarınızı Türkiye’deki ofisimizden veya anlaşmalı olduğumuz yurt dışı kurumundan yapabilirsiniz. Turlarda konaklamayı, gezi planlamasını, ve otobüs yolculuklarını tamamen şirketimiz üstlenmektedir.

LASVEGAS

Her hafta sonu düzenlediğimiz Las Vegas gezilerine Amerika’nın her yerinden katılmak mümkün. İster uçak ile gelerek orada grubumuzla buluşabilir ister California eyaletinden kalkan tur otobüslerimize binerek keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Her yaştan öğrenciye hitap eden bu tur öğrencilerimze tur rehberi eşliğinde Las Vegas’ı tanıtmak ve keyifli bir hafta sonu geçirme imkanı sunmaktadır.

LOS ANGELES

Hollywood, yıldızlar ve dünyanın en büyük metropollerinden biri. Her yaştan öğrencimizin her hafta sonu katılabileceği bu turda öğrencilerimizi Los Angeles’ın kalbi Hollywood’da konaklatıyoruz. Los Angeles’ın tüm güzelliklerini gösterdiğimiz 2 günlük bu tur paketine Onedu ayrıcalığı ile kayıt yaptırmak veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAN FRANCISCO

Golden Gate köprüsünden ister yürüyerek ister araçla hafta sonu geçmek çok kolay. Dünya’nın en popüler şehirlerinden biri olan San Francisco ya tüm yaz boyunca tur ayarlayan anlaşmalı kurumumuz size hem San Francisco’nun tüm güzelliklerini gösterecek hem de şehrin bilinmedik tüm özelliklerini sizinle paylaşacaktır. Etkinliğimize katılmak veya detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DISNEYLAND

Dünya’nın en büyük eğlence merkezlerinden biri olan Disneyland’a bir çok farklı ülkeden öğrenciyle birlikte gitme imkanına sahip olmak artık mümkün. Bilet sırası beklemeden tur rehberlerimizde birbirinden eğlenceli aktivitelere katılarak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tecrübeyi Onedu farkıyla yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SIX FLAGS

Korkutucu ama bir o kadar da eğlenceli roller coaster merkezimize yazın her hafta düzenlediğimiz turlara katılmak artık çok kolay. Onedu ile iletişime geçerek kontenjan ve fiyat bilgisine erişebilir; tatil için ne yapıcam diye düşünmekten kurtulabilirsiniz. Tur rehberlerimizin de sizinle birlikte bulunduğu bu aktivitede gün sonunda sizi tekrar adresinize geri götürmekteyiz.

UNIVERSAL STUDIOS

Harry Potter veya Simpson hayranı mısınız? Hollywood filmleri nasıl yapılıyor merak ediyor musunuz? Onedu ile okul tercihinde bulunduğunuzda hafta sonunuza Universal Studios paketinizi dahil edip muhteşem bir deneyim kazanabilirsiniz. Tek başınıza gezmek yerine okuldan veya konakladığınız yurttan bir çok arkadaşınızla daha eğlenceli hale getirebileceğiniz bu tur size arkadaş edinmenizde de çok yardımcı olacaktır.

BOSTON

Dünya’nın en büyük ve tanınmış üniversitelerin merkezi haline gelmiş Boston’a olan gezilerimize katılan öğrencilerimiz büyük bir kültürel ziyafete tanıklık etmektedir. Mevsimler geçişleriyle doğa güzelliğini perçinleyen Boston devasa kampüslerini gören öğrencilerimizi hayretler içerisinde bırakmaktadır. Tur rehberlerimizin tüm tarihsel bilgileri paylaştığı bu hafta sonu gezilerine diğer tüm öğrencilerle birlikte katılmak için Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

WASHINGTON

Devlet binalarının ve ülkenin siyasetinin başkenti olan Washington’da Amerika’nın yakın tarihiyle ilgili bir çok bilgi edinebilirsiniz. Onedu’nun anlaşmalı olduğu kurumla ortak düzenlediği bu turda sayısız müze ve tarihi bina gezisi sizi beklemektedir. Öğrencilerimiz hiç bilmedikleri ve merak ettikleri tüm tarihi bilgilere bu turlarda erişebilmektedir. Kontenjan ve fiyat bilgisi için Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

NEW YORK

Dünya’nın en kalabalık ve multi kültürel şehirlerinden olan New York’ta okurken bir yandan da kültürel faaliyetlerde bulunmak sizin adaptasyon sürecinizi hızlandıracaktır. Sayısız müzesi, sanatsal faaliyetleri ve konserleriyle öğrencilerimiz için harika bir hafta sonu deneyimi sunan New York şehrinde her hafta sonu gezi düzenleyen anlaşmalı kurumumuz bulunmaktadır. Fiyat ve kontenjan bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAN DIEGO

Amerika’nın en güvenilir şehri olarakta adlandırılan San Diego’da Meksika kültürünü tamamen yaşamak mümkün. Meksikaya olan sınır komşuluğu nedeniyle meksika kültüründen parçalar barındıran bu şehrimize her ay düzenli olarak turlar düzenlemekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz tur şirketimizle birlikte bu turlara katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YOSEMITE

Doğa’nın en güzel detaylarının birleştiği Yosemite National Park’ta öğrencilerimiz adeta bir kamp hayatının içinde bulunmaktadırlar. Hafta sonunu kamp yaparak geçirmek isteyen öğrencilerimiz için harika bir deneyim sunan Yosemite National Park gezisi tüm California eyaletindeki öğrencilerimize tur şirketimizin otobüsleriyle hizmet vermektedir. Kontenjan ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BIG BEAR

California’nın en büyük kayak merkezi olan Big Bear’da hafta sonu kayak yapma imkanı sunan Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık size kışın ortasında harika bir dağ hayatı sunmaktadır. Hafta sonu katılabileceğiniz bu turlarda rehberlerimiz size öncelik etmekte ve eğlenirken ingilizce konuşabilmenizi sağlamaktadır. Sınırlı sayıda öğrencinin katılabildiği bu tur ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WELCOME PARTY

Öğrencilerimiz bulundukları şehre vardıklarında Onedu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmamızın size özel ücretsiz welcome party’sine katılma hakkı elde edeceklerdir. Binlerce öğrencinin her ay katıldığı bu organizasyonda öğrencilerimiz yeni arkadaşlar edinmekle beraber burada geçircekleri sürenin en başında üzerlerindeki korku ve utangaçlığı atmaktadır. Temel amacı öğrencilerimizin birbiriyle tanışarak ingilizce konuşmasına destek olmak olan bu organizasyonların biletleri kayıt aşamasından sonra ki en erken tarihe size verilecektir.

Referanslarımız

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın