İngilizce eğitimi konusunda en büyük ve çeşitliliğe sahip 4 ülkeden biri Avustralya!

Öğrencilerimizin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Avustralya eğitim konusunda devlet denetimine tabi tutulmaktadır.

Eğitim kurumlarımız düzenli aralıklarla devlet tarafından takip edilmekte ve belirli bir standartın üstünde olmak zorundadır. Bir çok farklı etnik kökenden öğrenciye ev sahipliği yapan Avustralya, İngilizce eğitimi konusunda en fazla çeşitliliğe sahip 4 ülkeden biridir. Bu sebeble son yıllarda Avustralya hükümetinin de desteği ile öğrencilerimize çalışma izni imkanı sağlanmaktadır.

Eğitim hayatınızın süresine göre verilen bu çalışma izni sayesinde öğrencilerimiz yurt dışında çalışma deneyiminin yanı sıra sosyal faaliyetleri için de para biriktirme imkanı bulmaktadırlar.

Avustralya Dil Okulları

Avustralya’da Dil Eğitimi İçeriği

İrlanda’da dil okullarında eğitim alan öğrencilerimiz birçok farklı alanda eğitim görebilirler. Kendileri için en uygun ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olan programlara sahip dil okullarımız sizlere tüm sene boyunca hizmet vermektedirler. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce Programı, IELTS hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce gibi farklı alanlarda eğitim alabilirsiniz. Eğitiminizin sonunda bulunduğunuz son seviyenin sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Genel İngilizce Programı

Haftada ortalama 20 ders verilen bu programlarda öğrencilerimiz konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi 4 farklı alanda temel eğitim alırlar. Bununla birlikte doğru telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri de öğrencilere haftanın belirli günleri sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce Programı

Haftada ortalama 28-30 ders verilen bu programlarda İngilizce eğitiminin yanı sıra haftanın her günü telaffuz, dil bilgisi ve pratik dersleri gibi sizin gelişiminize doğrudan etki edecek dersler sunulur. Bu eğitimi alan öğrenciler günün büyük bir çoğunluğunu okulda ders çalışarak geçirmektedir.

IELTS Hazırlık

IELTS hazırlık sınıflarında IELTS sınavına girecek öğrencilerimize özel eğitimler verilmektedir. IELTS çıkmış soruları ve IELTS genel dersleri ile birlikte dönemsel olarak 4 temel konu olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine durulur.

TOEFL Hazırlık

TOEFL hazırlık sınıflarında TOEFL sınavına girecek öğrencilerimize konuşma, yazma, okuma ve dinleme üzerine yoğun program uygulanır. Öğrencilerimize çıkmış sınav soruları ve TOEFL hazırlık testleri yapılır. Bu sayede öğrencilerimiz sınava girmeden önce seviyelerini görebilir ve hazır olduklarında sınav tarihi alabilmektedirler.

İş İngilizcesi

Genellikle çalışan veya İngilizcesi belirli bir seviyede olan öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda temel İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrencilere iş hayatında kullanabilecekleri konular üzerinden eğitim verilir.

Akademik İngilizce

Genellikle 12 hafta ve üzeri eğitim alacak ve gelecek planları arasında üniversite veya yüksek lisans eğitimi almayı düşünen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Bu programlarda öğrencilere üniversite ve yüksek lisans eğitiminde yararlı olacak İngilizce temel bilgileri yoğun program şeklinde verilmektedir.

Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Avustralya’daki dil okullarımızın fiyatları haftalık olarak ayarlanmaktadır. Size uygun şehir tercihini Brisbane, Broadbeach, Cairns, Melbourne ve Sydney arasından yaptıktan sonra dil okullarımıza kayıt yaptıracağınız hafta sayısına göre okulumuzun fiyat teklifini size sunuyoruz.

Fiyatlandırma aşamasında güncel indirim ve promosyonlar daima eklenmekte ve en uygun fiyat garantisi ile size sunulmaktadır. Okullar arasında en çok tercih edilen illerden olan Sydney ve Melbourne diğer şehirlere göre fiyatlarda farklılık göstermektedir.

Avustralya Yaşam Koşulları ve Konaklama

Avustralya’da konaklama tercihleri ikiye ayrılır. Okullarımız aile yanı konaklama ve yurt seçeneklerini öğrencilerimize sunmaktadır. Aile yanı konaklamalarında yemekli/yemeksiz tercih yapabilir veya okulunuzdan arkadaşlarınızın da bir arada olduğu yurtlarda konaklayabilirsiniz.

Yaşam standartlarının çok yüksek olduğu Avustralya’da öğrencilerimizin kültürel faaliyetlerde bulunabileceği Sydney’deki Opera House, doğa safarisi ve sayısız müze seçenekleri bulunmaktadır.

Avustralya’da Öğrenci Vizesi ve Çalışma Vizesi

Avustralya öğrenci vizesi aldığınızda otomatik olarak çalışma izninede sahip olursunuz. Öğrencilerimiz yurt dışında dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışabileceği için Avustralya tercihini ön planda tutmaktadırlar. Çalışanlara ödenen haftalık ücretler diğer ülkelere göre biraz daha yüksek olduğundan öğrencilerimiz okullarında uzun süre eğitim alabilmektedir. Ayrıca Avustralya’da eğitim gören evli öğrencilerimiz eşlerinede part-time çalışma izni alma hakkına sahiptirler.

Onedu ile Avustralya'da Dil Okulu Eğitimi

Öncelikle öğrencilerimizin ihtiyaçlarını iyice tanıyarak onların doğru bölge, şehir, okul ve konaklama tercihi yapmasını sağlıyoruz. Daha sonra anlaşmalı dil okullarımıza en uygun fiyat garantisi ile kayıt yaptırarak gerekli tüm evrakların toplanması ve vize danışmanlık hizmetimizden faydalanmanız için gerekli toplantılar yapıyoruz.

Vizenizi aldıktan sonra gideceğiniz bölgede telefon hattı açtırmak, banka hesabı açtırmak ve ulaşım gibi konulara rehberlik ettiğimiz oryantasyon sürecimize sizi davet ediyoruz. Siz yurt dışına çıktığınız andan itibaren ise danışmanlık hizmetimiz 7/24 aktif olarak devam etmektedir.

Herhangi bir ihtiyacınız, sorunuz veya talebiniz doğrultusunda danışmanlarımıza ulaşabilecek ve ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZDEN faydalanmaya devam edeceksiniz. Buradaki en önemli ayrıntı bu süre zarfında Onedu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sunduğumuz tüm hizmet tamamen ÜCRETSİZ.

Avustralya’daki dil okulu tercihinizi Avustralya’da uzun yıllar yaşamış uzman danışmanlarımız aracılığıyla yaparak güvenle yurt dışı eğitiminize başlayabilirsiniz.

Avustralya'daki Anlaşmalı Dil Okullarımız

Okul AdıÜlkeŞehir
EuroCentresAustraliaMelbourne
EuroCentresAustraliaSydney
EuroCentresAustraliaCairns
LSIAustraliaBrisbane
ELSAustraliaSydney
ILSCAustraliaBrisbane
ILSCAustraliaSydney
ILSCAustraliaMelbourne
OHCAustraliaSydney
OHCAustraliaMelbourne
OHCAustraliaBrisbane
OHCAustraliaBroadbeach
OHCAustraliaCairns

Eurocentres Dil Okulları:

İngiltere, Amerika, Avustralya, İrlanda, Malta ve Kanada gibi 15 farklı ülkede hizmet veren ve kampüsleri bulunan dil okulumuz öğrencilerimize başarılı bir eğitimin yanı sıra kültürel faaliyetlerden de yararlanma imkanı sunmaktadır. 70 yıllık tarihe sahip dil okulumuzun Güney Afrika ve Yeni Zelanda gibi birçok farklı ülkede de kampüsleri bulunmaktadır.

LSI Dil Okulları:

1965 yılından itibaren eğitim veren dil okulumuz 8 farklı ülkede hizmet vermektedir. British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuzun İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada ve Malta gibi ülkelerde birçok kampüsü bulunmaktadır. Ayrıca kurumumuz TOEFL ve Cambridge sınavlarının yetkili merkezi olarak bilinmektedir.

OHC Dil Okulları:

İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve Avustralya gibi İngilizce eğitimin öncülerinden olan 5 önemli ülkede kampüsü olan dil okulumuz 35 yıllık eğitim öğretim hayatında her yıl 7000’e yakın öğrenciye eğitim vermesiyle bilinmektedir. ACCET ve British Council akreditasyonuna sahip dil okulumuzda öğrencilerimiz akademik İngilizcenin yanı sıra birçok farklı alanda İngilizce eğitimi alabilmektedir.

ELS Dil Okulları:

Amerika, Kanada ve Avustralya’da 69 farklı bölgede kampüsü bulunan dil okulumuz akademik eğitimin önemini tüm öğrencilerine aktarmaktadır. Amerika’da 650’nin üzerinde üniversite ve yüksek lisans programına direkt geçiş imkanı sağlayan en köklü dil merkezlerinden biri olmakla beraber ACCET ve AIRC akreditasyonları sahibi olmasıyla bilinmektedir.

ILSC Dil Okulları:

Kanada ve Avustralya ülkelerinde toplamda 6 merkeze sahip dil okulumuz 2013 ve 2014 yıllarında aldığı Study Travel Magazine’s Star Chain School ödülleri ile eğitimde kalitesini kanıtlamış okullar arasındadır. 1991 yılında eğitime başlamış dil okulumuzdan 100’ün üzerinde Community College veya üniversiteye geçiş hakkı elde edebilirsiniz.

Avustralya’da Hangi Şehirlerde Dil Eğitimi Alabilirsiniz?

Avustralya’nın 5 farklı şehrinde dil eğitimi alabilirsiniz. Bunlardan en çok tercih edilenler Sydney, Melbourne ve Brisbane şehirleridir. Bu şehirlerin en çok tercih edilmesindeki başlıca sebepler doğal yaşam harikaları, yaşam kalitesi ve çalışma imkanıdır.

Sydney

Avustralya’nın en büyük ve en kalabalık şehri olan Sydney en çok öğrenci bulundurması ile de bilinmektedir. Dünyanın en iyi liman ve köprülerine sahip olan şehirde ayrıca şehrin sembolü olarak da gösterilen Sydney Opera House bulunmaktadır.

Sydney dil okullarımız:

Melbourne

2011 yılında yapılan bir araştırmaya göre dünyanın en yaşanılabilir şehri olarak ilk sırada gösterilmiştir. 4 milyon nüfusu ve spora olan yatırımlarıyla her alanda gelişmekte olan bu şehirde öğrenciler için yaşam standartları üst düzeydedir.

Melbourne dil okullarımız:

Brisbane

Doğa güzellikleriyle dünyada adından söz ettiren bir şehir olan Brisbane öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Sakin ve huzurlu sokaklarıyla öğrencilerin eğitim odaklı bir hayat geçirebileceği bu şehir Avustralya’nın en kalabalık 3. şehri olarak bilinir.

Brisbane dil okullarımız:

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Çok uygun fiyatlı dil okulları Malta'da! Ilıman iklimi, muhteşem sahilleri ve tarihi mimarisiyle Malta, Akdeniz’de yer alan huzurlu, sakin ve bir[...]

Devamı

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Profesyonelliği ile tüm dünyaya adını duyurmuş Kanada! Dünyanın en güvenilir ve yaşanabilir ülkesi olarak adlandırılan Kanada; dil okullarının[...]

Devamı

ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları 27 yıllık tecrübesi 130 farklı programı ve 2 ülkede 6 farklı lokasyonu ile ILSC dil okulları her yıl 100 ülkeden öğrenci[...]

Devamı

Sınav kağıdı

TOEFL IBT Sınavı

TOEFL Sınavı TOEFL sınavı 120’den fazla ülkede binlerce kurum tarafından kabul edilen dünyaca tanınmış bir sınav türüdür. Bu sınavdan[...]

Devamı